Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy szobacicám,4 éves,...

Van egy szobacicám,4 éves, herélt. Szeretnék mellé egy csivavát, ezek vajon összeszoktathatóak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a macskád nem fél a kutyáktól akkor igen mert a kölykök könnyen alkalmazkodnak gondolom csivava kölyköt akarsz akkor nem lesz gond ha a macs nem fél a kutyáktól a kölyök kutya meg csak játszani akar vele majd úgyis.
2013. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igazából egyszer már együtt lakott 2 hónapig egy másik, ivartalanított nőstény macskával. egy idő után egész jól kijöttek. szerintem zavarná először a másik állat, mert ez a lakás az ő területe végülis... igazából ez a macska egyáltalán nem agresszív, csak más macskákkal láttam eddig ellenégesnek. azt nem tudom, hogy fél-e a kutyáktól.
2013. ápr. 1. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Idő kérdése , de mindenképp összeszoktathatóak ,persze lehet hogy sosem lesznek túl nagy barátok .
2013. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az összeszoktatást meg tudom úgy oldani, hogy a cica marad a nagyszobában, a kutya meg az előszoba-hálószoba tengelyen mozog majd. amikor itthon vagyok, majd összenyitom őket, de a kutyát amúgy is vinném magammal ahova csak tudom.
2013. ápr. 1. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!