Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táplálékot javasoltok?

Milyen táplálékot javasoltok?

Figyelt kérdés
Örökbefogadott kutyusunknak mindössze 4 foga maradt előző tartási körülményeinek köszönhetően. Milyen tápot, konzervet, egyéb megoldást javasoltok, ami megfelelő lenne számára? Kistestű kutyáról van szó.
2013. ápr. 1. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szegény prücsök :(

Mindenképp olyat, amit nem nagyon kell rágni, vagy legalábbis nem nagy falatok. Pl. rizs főtt husival (apróra darabolva) Egyébként vehetsz ugyanúgy jó minőségű száraztápot is neki, annyi, hogy előtte áztasd be, hogy felpuhuljon, és akkor azt is meg tudja enni.

2013. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát főzz neki rízst, esetleg egy bot mixerrel picit keverd neki össze főt hússal, vagy májjal, azt letudja nyelni. Vagy az előttem szólónak igaza van, egy kis vízbe áztasd be a tápot, de kis szeműt vegyél neki, akkor azt is meg tudja majd enni, vagy egy kis joghurttal is össze keverheted neki, attól is jól felpuhul a táp. A konzerv is nagyon jó, csak abba kevés a tápérték, de pl konzer+főt hús+ rízs össze turmixolva már nagyon jó kis vacsora lenne a kutyusodnak :)imádná az biztos :)
2013. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sippara ***** válasza:
Aprószemű száraztáp jól beáztatva (vízbe, húslevesbe), vagy hús+rizs+zöldség összeturmixolva, esetleg ezek vegyesen. Szegény kis aprólék :(
2013. ápr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!


Eddig is száraz tápot áztattam be neki, de nem voltam benne biztos, hogy ez így megfelel. Viszont a válaszaitok alapján úgy látom, hogy amennyiben jó minőségű száraz tápot használok, akkor nincs gond. :)

2013. ápr. 4. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!