Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy kutyát?

Találtam egy kutyát?

Figyelt kérdés
Találtam egy kutyust nyakörvel. Hirdetem már lassan 1 hete. Nem jelentkezik a gazda. Chipet nem érzek benne. Fajtatiszta foxi vágott farokkal. Talán még egy éves sincs. Anyuék mondtál, hogy keressek neki gazdát. De félek, hogy rossz helyre adnám. Én nem tarthatom meg mivel van már 2 menhelyi kutyusom.

#kutya #gazda?
2013. ápr. 2. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Chipet nem fogod érezni akkora mint egy rizs szem, vidd el állatorvoshoz ott tudják megnézni.
2013. ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a chipet nem érezni kell, hanem leolvasni!

vidd állatorvoshoz, nézze meg van-e benne (néha elvándorol a bőr alatt).

2013. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Rendben. :)

Megnézetem holnap a chipet. :)

2013. ápr. 2. 09:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a chipet nem lehet kitapintani, annyira kicsi. És a leolvasásért nem kérnek pénzt az állatorvosok.
2013. ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2013. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Veszprém megye
2013. ápr. 2. 10:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

akkor mind1 :/


csak mert van itt a környéken egy fajtatiszta foxi vágott farokkal és 3 hete kóborolt szintén nyakörvvel,mert elszökött azt hittem ,hogy az a kutya megint..

de én Gödöllőn(Pest megye) lakok szóval akkor kizárt..


csinálj róla képet tedd fel fb-ra!


30 perc alatt meglett a gazdija a foxinak amelyiket találtuk egyik ismerősöm rá ismert a kutyára..

chipet feltétlenül nézd meg dokival!!

2013. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
1 hete hirdetem facen..ismik osszák senki se ismeri..írtam menhelyeseknek nem jelentkezik a gazda...Majd ha tud jönni holnap a doki értesít és ha nem lesz chip keresek neki gazdit.. :/
2013. ápr. 2. 10:52
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Foxi fajtamentők ezt keresd meg.ha ápolt a kutya biztos keresik.Készíts fényképeket róla. Gazdit keresek.hu oldalon van talált kutya rovat,sokan találták már meg onnan az ebüket,vagy felrakják az elveszett kutyuk közé.
2013. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz, megnézi a chipet. ;)


Nekem drótszőrű foxim van, és nem érezni benne a chipet, mert olyan kicsi. :D

2013. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!