Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éheztetett kutyát találtam,...

Éheztetett kutyát találtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sétálni voltam, és az egyik utcában találtam egy házat, valószínűleg senki nem jár oda. Redőnyök lehúzva, az udvar üres, nincs semmi életjel. A fához egy iszonyatosan vékony agár van láncra kötve. A bordái kint vannak, nincs előtte se étel se víz. Mit lehet ilyenkor csinálni? Falun lakom, az állatorvosi rendelőben az elütött vemhes macskával sem voltak képesek foglalkozni :( A menhelyen befogadnák? De ott meg félek hogy elaltatnák mivel így is éhezik. Szerintetek elhozhatnám onnan haza? A kapu tárva nyitva van.
2012. aug. 25. 14:37
 1/8 anonim válasza:
50%
Szerintem nyugodtan vidd haza, de állatorvossal nézetsd meg.
2012. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hozd el mindenféleképp.

De ha elaltatják még az is jobb mint így.

2012. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fotó és keresd meg az agármentést a Netboardon. Nincs jogod elhozni.
2012. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nincs jogom elhozni? és ha mégis hazaviszem mit kaphatok érte? igazából nagyon szeretném elhozni, éhezik szomjazik, ilyen dög melegben meg félek hogy esetleg holnapra már elpusztulna.
2012. aug. 25. 14:56
 6/8 Maxitabi ***** válasza:
Vigyél neki vizet és egy kevés!!! kaját, sokat tilos most ennie! Nézd meg, van-e árnyéka-esetleg - ha hagyja a fejét kell hűteni először. És barátkozz össze vele egy kicsit!! Ha holnap uaz a helyzet, vidd el magadhoz,de szent ferences fajtamentőket v állatvédőrséget is értesítsd!
2012. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kutya "tulajdon". Ha elhozod, mint magánember, lopás lesz belőle.

Az állatvédőrséget valóban elfelejtettem . Ők is segítenek.

2012. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt az agár normálisan táplálva is veszettül vékony, minden csontja kint van, mindig azt hiszik rá, hogy éheztetik őket, pedig nem. Másrészt semmi jogod nincs bemenni valakihez és szó nélkül kihozni a kutyáját. Értesítsd az Állatvédőrséget, ők kimennek ellenőrizni, és ha tényleg gáz a helyzet, és nincs gazda, akkor rendőrséggel elkoboztatják. Komolyan éheztetett kutyát amúgysem lehet agyatlanul zabáltatva visszíhazlalni, mert összeomlik az emésztése, jobb, ha rutinos ember csinálja.
2012. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!