Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kutyát lakásba...

Szeretnék egy kutyát lakásba de nem ilyen pici kutyákat hanem ilyen közepes kutyust tudtok ajánlani nekem mert teljesen kifogytam az ötletekből?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

és anagytestűvel hogy álsz pl

Golden retriver

[link]


Újfundlandi

[link]


de a kis kutyákból én is aspánieleket ajánlom pl a


cavalier kincsel spániel

[link]

2013. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
talán king charles? :DD
2013. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nekem labradorom van.lakásban volt 2évig,most már házban van,de annyira megszokta benn,hogy egyedül nem is megy ki a kertbe pedig szabad ki-be járása van.inkább velünk van benn

az viszont igaz,hogy ha vedlik,akkor brutálul,napi 10 lapát szőrt szedünk össze utána hetekig...

és az energiáit is le kell vezetni,mert akkor nem lehet bírni vele,miénk 8éves és még mindig nem bír magával ha nincs meg a napi "adagja".én mindig vittem kirándulni,úszni,játszani a többi kutyával,biciklivel...szóval tiszta szívből ajánlom őket,de erre oda kell figyelni

2013. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2013. ápr. 2. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!