Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ilyenkor?

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hetes Németjuhászunk, nagyon jó alomból, azt nem tudom, amikor elkezd harapdálni, engem azt hogy kezeljem, amikor tul durva, akkor mondjam neki, h nem, vbagy engem ilyen kis korba se engedjem h harapdáljon,bárhol,b ármily modon? labdával,már elég ügyes, hozd ra már elég jol figyel,,meg a nem re is,, lehet aza baja, hogy sokszor magányos, a garázsba van még...
2013. ápr. 3. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:

A harapdálás nem az egyedüllét miatt van, ettől függetlenül egy ilyen kicsi kutyát én nem zárnék ki a garázsba.

Ha harap, akkor szólj rá határozottan, hogy nem, és hagyd őt ott egy rövid időre, ne foglalkozz vele. kölyökkutyának az a legnagyobb büntetés, ha egyedül marad. (ahogy azt fönt is írtam...) A fizikai fenyítés (földre nyomás, grabanc elkapása, esetleg egy kis popóraütés) semmit nem ér, játéknak fogja venni.

Ezt a pár hetet át kell vészelni, a legtöbb kölyökkutya csinálja, de aztán megtanulják, hogy nem szabad.

2013. ápr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,a gyors választ, melette elkezdtem a kutyás könyveket letölteni : Jan Fennell - Kutyapszichologia, és a 101 kutyatrükköt, csak mire elolvasom... ételt mit ajánlanátok, a tápon kívül mit adhatnék neki házikosztot? mert nem szeretném ha csakis tápot enne,unalmas lenne az szerintem...húslevest adtam neki,sok tésztával, még mit adhatok neki?
2013. ápr. 3. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ne legyen egyedül a garázsban, fontos neki az állandó közelségetek. Hisz még kölyök. És persze így tanulja el a társas élet apró mozzanatait is. Utána már lehet kinti-benti. Ha jó a táp, akkor annál nincs jobb.
2013. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okés,értem,bent lessz,megfogadom a tanácsodat, még egyetlen kérdés, homokos alomra hogy tudnám rászoktatni, hogy oda végezze el a dolgát ?
2013. ápr. 3. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem fogja megunni a tápot. Nem kell kevergetni semmivel.

Alomra meg minek szoktatnád? Nem macska .Komolyan német juhász kellett neked? Garázs, alom.... Gondolom házőrzőnek lett véve, mert olyan okos az nj.

2013. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minek alom? Kiviszed, sétálsz vele, elintézi a dolgát, utána bementek, ő pedig lefekszik pihenni. Kb így néz ki a kutyák napja :)
2013. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-osnak válaszolnék: OMG! XD
2013. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!