Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitcsináljak? Nekem van 1...

Mitcsináljak? Nekem van 1 kisházam és ott lesz a palota pincsim. és nem pedig a házunkban így este vagy ha nem vagyok otthon akkor ne mtudom megpisiltetni. Bent a házban pedig nem lehet mert anyukám nem engedi meg.11 évess vok

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 20:01
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Nekem már lassan 4 éve palota pincsim van és még csak 13 vagyok.Annyira nem értem a kérdésedet!!:):S nah de pl:nekünk szinte mindig kint van az udvaron vagy ha itt benn lenne akkor meg mindig jelez nekünk ha kiakarna menni,szval mondjuk kiengeded az udvaotokra és elvan ha mondjuk esne az eső akkor meg bemegy egy védett helyre,ha nem erre a válaszra vártál bocsi
2009. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
de nekünk van 1 öregebb kutyánk tacskó és ő aszt hiszi hogy ő a háznak az őrzője és nemenged senkit közel magához mert megharapja és szétrágja.de őt majd a hátcsó kertünkbe tesszük.és úgy jó lesz de csak velem lehet kint azért a kuytusom.az 1 óra az elg neki
2009. szept. 20. 20:18
 3/23 A kérdező kommentje:
írjatok írj!!!!léci am hány hónap mire megszületik 1 palota pincsi?
2009. szept. 20. 20:38
 4/23 A kérdező kommentje:
van msn-ed?
2009. szept. 20. 20:39
 5/23 anonim ***** válasza:

Még lehet hogy összehaverkodnak. A mi kutyánk sem szeret semmilyen más állatot, de a kölyköket nem bántja. Reggel mindenképpen menj ki vele, aztán siess haza suliból. Ha addig van aki otthon lesz, akkor ő is kiengedheti egy egy pisire, amíg pici meg kell tanítani szobatisztaságra, így fontos lenne, hogy mellette legyen valaki. Ha hazaértél akkor menjetek ki, játsszál vele nagyon sokat, szeresd, stb... Aztán 1-2 óra foglalkozás után megint be. 4-5 körül megint kiviheted, aztán este lefekvés előtt megint.

Igazán nem tudom, mert nekünk udvari kutyánk van, csak délután van bent, amikor itthon vagyunk. Őt én engedem be 2 körül amikor hazaérek, és 5 körül megyünk ki pisilni... 9-kor kapja a vacsiját, addig már simán kibírja. Ha véletlenül nem, akkor kikéredzkedik.

2009. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
ohh és télleg nem mindenkit csak a kutyákat amelyk közel megy hozzá aszt rágja szét
2009. szept. 20. 20:40
 7/23 A kérdező kommentje:
megvan kötve a kiutyátok?
2009. szept. 20. 20:42
 8/23 A kérdező kommentje:
itt vagy?van msn-ed?nektek megvan kötve a kutyátok?szerinted hány hónap míre megszületik 1 palota pincsi kiskutya?
2009. szept. 20. 20:59
 9/23 anonim ***** válasza:

Húúú, basszus, nem veszitek észre, hogy szívatás az egész kérdés?

11 évesen nem ennyire hülye valaki, vagy ha igen, akkor a számítógépet se tudja bekapcsolni, nehogy ezen a fórumon érdeklődni.

Jókat röhöghet most magában, mikor a válaszokat olvassa.

2009. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
hé ne írj ide ijen butaságokat mert ha kell megesküszöm hogy 11 éves vagyok.mondjam meg mikor születtem?1998.Ápr.24 és 2 testzvérem van még 1 nővérem 17 éves és 1 bátyám 15 éves
2009. szept. 20. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!