Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem még külön kérvényeznem...

Nekem még külön kérvényeznem kell, hogy a petvetdata-n fent legyenek az adatok?

Figyelt kérdés
Most kíváncsiságból beütöttek a kutyám mikrochip számát és nem talált semmit a kereső. Az árban benne kellett volna foglalni a regisztrációt vagy külön kell kérvényeznem az orvosnál?
2013. ápr. 4. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Az orvosnak KÖTELESSÉGE regisztrálni.Szóljál neki.
2013. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az orvosnak kell regisztrálnia, tényleg szólj neki, mert így nincs sok értelme a chipnek.
2013. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs beregisztrálva.Az árban benne kell lennie.
2013. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen akkor nincs sok értelme. Majd akkor elviszem egy rendelőbe, mert ő ilyen össznépi chippeltetésen kapott chippet, bár le volt rendesen dokumentálva még sem hiszem, hogy hirtelen 500 kutya chip számát elkezdték felregisztrálni.
2013. ápr. 4. 12:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Bárhova elviszed az oltási könyvet és kéred a regisztrálást. Persze, a doki kér majd érte pénzt. Vagy nem :))
2013. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most én is megnéztem, és az enyém sincs benne a rendszerben, pedig én rendelőbe vittem be. Ez azt jelenti, hogyha valaki ellenőrzi (állatorvos, bárki), akkor a rendszerben ő sem fogja látni, hogy ki ő, mi ő?
2013. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

elég telefonálni a dokinak, aki beültette a chipet.

ha már egyszer kifizetted a reg.díjat, akkor bent kell legyél a rendszerben, ezért az a doki a felelős.

nem kell külön kérvényezned.

2013. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hovarju ***** válasza:

Nem kell külön kérni. Annak az orvosnak kötelessége regisztrálni, aki belerakta a chipet a kutyába. Hívd fel a dokit telefonon és jelezd felé a problémát.

Van olyan doki, aki összegyűjti a chipelt kutyák adatait és egyszerre regisztrálja őket, ez eltarthat néhány napig.

2013. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hovarju ***** válasza:
Ja, az én kutyámnak már a berakás után kb.2 perccel regisztrálva voltak az adatai.
2013. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!