Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne megfelelő...

Milyen kutya lenne megfelelő a leírásom szerint? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy olyan kutyát szeretnék, aminek egész életében kölyökkutya mérete van. Kint tartható, és szeret mozogni. "Gyűrött képű" :) kutyát szeretnék, tetszik a mopsz és a hasonló fajták. Tanácsokat szeretné, hogy milyen kutya lenne ezeknek a feltételeknek megfelelő. Ja és ha már válaszoltok, képet is légyszi :)

2013. ápr. 4. 14:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
emberek, azért hülye nem vagyok. természetesen nem akarom -5 fokban kint tartani. a kellemes nyári estékre gondoltam, hűvös időben termeszetesen beengedném. az sem baj ha nem nagy mozgásigényű. és ahogy a MAJDNEM egyetlen normális hozzászóló mondza, nem caivava méretű kutyára gondoltam, hanem azért ne legyen egy labrador méretű. köszönöm a jóindulatú, segítőkész válaszokat. informaciókat és tanácsokat vártam, nem lecseszést. kezdő állattartó (vagyok) leszek, normálisan is hozzá lehet állni a válaszíráshoz.
2013. ápr. 4. 23:08
 12/17 A kérdező kommentje:
mondta* és csivava* mielőtt ezért is le lennék szólva.
2013. ápr. 4. 23:10
 13/17 anonim ***** válasza:

a labrador azért inkább már közepes méretű mintsem kicsi. és ahogy leírtad a kinti/benti tartását az több mint korrekt! sőt igazából az a fajta a hidegben is egész jól elvan... így nem feltétlen szükséges beengedni télen. persze ártani nem árt a meleg sem...:D


a lepontozott csivavás voltam:D

2013. ápr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad, h kölyökkutya méret. Az nálam pl max 10 hetes kiskutya, tehát picire gondoltam méretben.

A kinti-benti tartást meg egy szóval se említetted, azt írtad, h kinn tartható. Az azt jelenti, h CSAK kint (de biztos velem van a baj, és nem tudok értelmezni).

2013. ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Mopsz és társai nem alkalmasak a kint élésre.Nem vagyok pesti ficsúr,mopszom van,nyáron nem bírja a meleget,télen pedig a nagyon hideget se.Alacsonyan vannak és hóban vagy esőben egy pillanat alatt átvizesednek(még ruhában is)

Amilyen kutyát te leírtál nem létezik.

2013. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Olyan kedvesek itt a válaszolók. :(
2013. ápr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ha kisméretű kutyát ennyire nem lehet kinn tartani szerintetek, akkor miért támadja mindenki a panelosokat, akik otthon tartanak kiskutyát???
2013. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!