Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha dec.23. -i születésű...

Ha dec.23. -i születésű kutyát hozok el, az kb.12-13 hetes, az nem túl késő már? Vagy ki hogyan van ezzel,8hetes vagy 12 hetes kutyát hozna el szívesebben?

Figyelt kérdés
Attól félek, ha nem 8hetes hozok el, hogy igazából a nagyon aranyos kiskoráról lemaradok. Nem azt mondom, hogy a 12-13 hetes olyan nagy, de már jóval nagyobb. Ti hogyan vagytok ezzel?
2013. ápr. 4. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia. Én is 12-13 hetese hozom el a csivimet! :)

Igen, csivava. :) Nem szeretem a nagytestű kutyákat.

Szerintem egyálatlán nem késői időpont, sőt, szerintem ez a normális, mert már teljesen levállt az anya kutyáról,és már "felnőttesebb". Az én véleményem szerint egy 8hetes kutyát bűn elhozni annak még az anya és a testvérkéi között a helye. :) Jó kutyázást.

2013. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Attól félek, ha nem 8hetes hozok el, hogy igazából a nagyon aranyos kiskoráról lemaradok.



és ha már felnőtt akkor fogod és lepasszolod?


ne a kölyök kora miatt vegyél már meg egy kutyát mert az csak pár hónap.. viszont a kutya az évekre szól

2013. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az 2. üzenem, hogy amikor lesz gyereked és megszületik lemaradsz a kiskoráról, mert mondjuk Afganisztánban szolgálsz katonaként? Te örülnél neki? Én is szívesen örökítenék meg képeket pici koráról, meg jobban megszeret stb. Eldobni? Nem kéne általánosítani, kérdeztem, válaszolsz vagy nem.
2013. ápr. 4. 16:04
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi is 12 hetese hoztuk a miénket, és még akkor is annyira nagyon baba volt, hogy kár is lett volna előbb. Semmiről nem maradsz le, hidd el.
2013. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Milyen fajtájú a kölyök?
2013. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Hovarju ***** válasza:
100%

Szerintem nem késő. Ennyi idősen már megvan az összes oltása, és mehetsz vele sétálni.

Sokkal hamarabb lesz szobatiszta és már kutyaóvodába is viheted.

Arról nem is beszélve, hogy ez idő alatt nagyon sok dolog megtanulhatott az anyjától.

2013. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Labrador! Köszi a válaszokat, holnap megyek érte elvileg, ha szimpatizálunk egymással és nem morog meg. :P
2013. ápr. 4. 17:44
 8/15 anonim ***** válasza:

Dehogy késő. :)

nem veszítesz semmit sem! :)

Én 3 éveset vettem magamhoz mert a gazda elakarta altatni...Így lemondtam a kölyökkutyáról keverék lett volna..:) És nem bántam meg..hiányzik egy kölyök kutya bohockodása.. de egyáltalán nem bántam meg! ;)


tehát NEM késő. :)

2013. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Durva lenne, ha egy 3 hónapos kutya megmorogna.

Egyébként semmiről nem maradtál le. Itt a tavasz, gondolom mostanra van meg minden oltása, lehet vele menni nagyokat sétálni.

Egyébként én legközelebb kifejezetten növendék kutyát fogok keresni, ez a nagyon baba, bepisilős, játékból kezemet szétharapós korszak annyira nem jött be :D

2013. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi 11 hetesen hoztuk el a boxinkat, igazi kajla kis baba volt. Szerintem még jó is hogy nem előbb jött, addig a mama nevelte nagyon nyugis jól szocializált kutya volt már kölyöknek is. Ne aggódj semmiről ne, maradsz le:-)
2013. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!