Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánkat sajnos oda kell...

A kutyánkat sajnos oda kell adni valakinek. Valaki tanács?

Figyelt kérdés
Eléggé félek,hogy jó gazdái lesznek-e.Már találkoztam a gazdikkal,és láttam a körülményeket is.A gazdik elég szimpatikusak voltak.A kutya egyébként 2 éves.És nagyon fog hiányozni is.:(
2013. ápr. 5. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez van... de sosem értettem, hogy van szíve valakinek a kutyát ennyi áv után lepasszolni. Majd a gyereket is odaadod valakinek??
2013. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kutyus 1 éve van nálunk,de mostanra idő és helyhiánnyal küzdünk.Ezért gondoltuk,jobb lesz neki nagyobb helyen,és olyannal aki sokat tud gondoskodni róla.
2013. ápr. 5. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha jó gazdit találtatok, nem lesz gond. Ebben a helyzetben ez volt a legjobb döntés, amit hozhattatok.
2013. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ez már el van döntve akkor miért vagy milyen tanács kellene? Helyhiány és foglalkozás hiány miatt adjátok oda. De ebből nem derül ki hogy lehetne-e más megoldás is, ha ezért kérsz tanácsot. Az hogy hiányozni fog, abban sem tud majd senki segíteni, csak annyi hogy gondolj arra hogy neki mi a jobb.

Ha más megoldás nincs, és az új gazdiknál jobb lesz a kutyának akkor, oda adjátok. Ez még mindig jobb megoldás, mintha kiraknátok az utcára.

2013. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi: )
2013. ápr. 5. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg,hogy néha küldjenek képet,infót.Normális gazdik nem zárkóznak el ettől.
2013. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez lesz.Köszi!
2013. ápr. 6. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!