Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptunk egy kutyát és hogy...

Kaptunk egy kutyát és hogy tudom megtanítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok illetve nem kaptuk hanem találtam az utcán és haza vittem mert minden baja volt sántított és egyéb baja is voltak.

Na de itt van nálunk 3éve már és tőlem nagyon fél meg akarom simogatni összehúzza magát mint,ha megakarnám verni mi egyszer se ütöttük meg,de ez csak nálam csinálja nekem nem is örül amikor haza érek a család többi tagjának igen szerintetek miért ilyen hogy tudom ezt kijavítani nála vagy ezt már csesztem?

alapvetően 7-8éves a kutya"orvos szerint" kis testű keverék.


2013. ápr. 6. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak kutyuk,akik félnek a gyerekektől,vagy a hirtelen mozdulatoktól.Próbáld kézből etetni,hogy megszokjon.
2013. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit teszel azért, hogy megszeressen és kötődjön hozzád?

Szegényt biztos valami trauma érte korábban, és azt egy hozzád hasonló korú/kinézetű ember okozta. Ezt a kutyák tényleg megjegyzik sajnos.

De szerintem ha napjában többször kimennél vele sétálni, játszanátok, csapnátok egy nagy közös lakmározást, akkor belopnád magad a szívébe.

2013. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A tesóm is ugyan annyi idős mint én és ővele meg elvan!!
2013. ápr. 6. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy a tesóddal elvan. Ennek oka van, hogy veled távolságtartó, és ezen csak Te tudsz változtatni, sok-sok türelemmel, szeretettel, és törődéssel.
2013. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát eléggé nehéz mert nem is jön hozzám amikor hívom.

Amikor egyedül vagyok vele akkor nagyából szót fogad,de amikor már van ott valaki mint,ha nem is neki beszélnék...:(

2013. ápr. 6. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!