Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a kutyát miért lőtte le a...

Ezt a kutyát miért lőtte le a rendőr? (video elején van)

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 6. 21:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Mert ezt most nem értem...
2013. ápr. 6. 21:07
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem helyesen cselekedett, mert az amerikai rendőrségi könnygázt először ki kell biztosítani, az meg 2-3 mp, jogos önvédelem volt szerintem, harci kutya ellen, pisztoly volt a gyorsabb
2013. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Kis nyom..rék kezdő lehetett és bepánikolt. De a roh..dék legalább fejbe lőhette volna utána hogy ne szenvedjen, mert látszik még sokáig, hogy a kutya mozog.
2013. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egyszerűen pánikba eset a rendőr mást nem tudok elképzelni. Ami szörnyű hogy a kutya még percek múlva is élt és senki nem ment oda hogy megnézze. Egyedűl haldoklott pedig csak a dolgát végezte, védte a gazdáját.
2013. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azért még fejbe lőhette volna 1x, hogy ne szenvedjen
2013. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kutya rá támadott azért lőte le önvédelem volt mindenki ezt tee volna ha rátámad egy agresszív kutya. Mondjuk célozhatott volna pontosabban is hogy a fején találja el vagy ahogy a többiek is mondják legalább fejen lőtték volna egy második lövéssel hogy ne szenvedjen
2013. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Én is sajnálom a kutyát, de azért nem szabad átesni a ló másik oldalára.

Ez egy harci kutya és egyértelműen rátámadott a rendőrre, önvédelemből lőtte le. Kivéreztetni persze nem kellett volna, de szerinted hogy reagáltak volna az emberek, ha egyszerre két lövést ad le egy kutyára?

A másik meg, ilyenkor mindenki emberkedik hogy "hülye g*ci miért lőtte le", de az emberek 90%-a egy kutyaharapás után ordítozna, hogy ölje meg valaki azt a dögöt... Ezzel diszkréten utalva a tömeg mögött gondosan elbújt néger asszonyra, aki ordítva kérdezgette, hogy miért lőtte le a kutyát...

Az ilyenekre mindenki felfigyel, de arra meg már senki sem, hogy a foci eb miatt Ukrajnában 20.000 kutyát mészároltak le. Ez a mai világ...

2013. ápr. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Teljesen jogos volt. Ha támadásba lendülne egy kutya felém, én is ezt tenném. Sajnálom szerencsétlent, mert a gazdáját védte, de mit kellett volna tennie a rendőrnek? Hagyni, hogy nekitámadjon?
2013. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az előző vagyok, ez lemaradt. Még a törvényt sem sértette ezzel a lépéssel. Két ponton is joga volt alkalmazni a fegyverét:

A rendőr fegyvert használhat:

- a saját élete, testi épsége, személyes szabadsága ellen intézett támadás elhárítására.

Másik jogszabály:

- Nem minősül fegyverhasználatnak az állatra, tárgyra leadott lövés, figyelmeztető lövés illetve a vétlen lövés.

2013. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Es gondolom Amerikaba nincs a rendoroknek paprika/bors spray
2013. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!