Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam ki a 4...

Hogyan szoktassam ki a 4 hónapos beagle kutyámat az udvarra?

Figyelt kérdés
Eddig nem tudtam kint tartani éjjelre,mert nem volt kerítés köztem és a szomszéd közt.Mára elkészült,szereztem neki egy szupi kis kutya ólat,jól kibéleltem.Raktam elé kaját+vizet.Ahhoz képest másfél órája ugat az ajtó előtt. :( Nem szeretném bent tartani,de félek,hogy ha ez így folytatódik,akkor kiakadnak a szomszédaim. Míg nem volt kerítés addig tönkre tette nekik a virágoskertet,nem szóltak érte,de nem hiszem hogy mindig ilyen toleránsak lesznek. Mit tegyek?Nincs valami módszer erre?
2009. szept. 21. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Fokozatosan...először csak arra az időre hagyd kint amíg eszik...majd ezt fokozatosan növeld.


Tegyél ki neki játékokat hogy el tudja foglalni magát, ne unatkozzon, akkor talán nem jut eszébe hogy hiányzol neki...

2009. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!