Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar Millan ért a kutyákhoz?

Cesar Millan ért a kutyákhoz?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Én nem tartom Őt jó szakembernek. Vannak jó ötletei, de néhány szitut elég agresszívan kezel. Yt-on látam egy vidit, hogy ételféltő volt a kutya, és elég erőszakosan oldotta meg a problémát. Nekem is éteéféltő volt a kutyám, és teéjesen máshogy, oldottam meg. Szerintem Korom Gábor ezerszer jobb arc. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=9ihXq_WwiWM

2013. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ért hozzá. Ez nem is kétséges. Vannak nagyon jó ötletei. Néhány embernek kicsit ellenszenvesek a módszerei de szerintem bámulatos amiket művel. Most fogom az egyik könyvét olvasni, én nagyon szeretem.
2013. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Csak a sorozatot láttam.a bajom vele az,hogy a gazdákat egy egy helyzet kezelésére tanítja meg,de fogalmuk sem lesz arról,hogy felismerve a viselkedés okát egy újnak látszó,de ugyan arra az okra visszavezethető viselkedést felismerjenek és kezelni tudjanak.És sokszor félkész kutyákat hagy ott,az alap probléma nincs megoldva.A másik pedig a magyarázat.Én értem mit akar mondani,mert Tükör suliban végeztem és sokszor látom mi a gond,de a naiv gazdik nem tudják lefordítani érthető nyelvre,így marad a homály.Mert jól hangzik az energiaszintek,meg hasonló blabla,de ez a shownak szól,nem pedig az érthetőségnek.A könyveit nem olvastam,lehet hogy ott értelmesebb.De a kutyákat tudja a maga módján kezelni.
2013. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Sok kutyát nagyon jól tud kezelni, de sok esetben tragédia amit művel. Az első évadban volt egy kamerától rettegő vizsla, akit berángatott a kamera elé, és mikor a kutya rettegésében lefeküdt, azt mondta CM hogy a kutya nyugodt. A szemei akkorák voltak a félelemtől, mint egy egy érme. Sokszor felnagyítja a problémákat a show kedvéért, mert azt tényleg nem olyan izgi nézni, hogy negyed óráig nyomogatsz egy klikkert, és a kutya fokozatosan egyre kevésbé fél. Sok kutyával agresszív kutyát kifáraszt, kikapcsol, de nem rehabilitál. Nem mutatja meg az állatnak hogy hogy kell a másik kutyával kommunikálni, csupán tilt. A tiltás oldás nélkül pedig nagyon rossz. De vannak olyan esetek is, amit szépen megold, csak ezzel is az a baj, hogy a gazdiknak nehezen érthető maszlagot tol, és tényleg csak egy specifikus szitut tanít meg kezelni. Osszességében szerintem nagyobb a füstje, mi t a lángja.
2013. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem összeségében elég sokat segítettetek a módszerei és amióta nézem a műsort illetve egy könyvét olvastam,azóta jobb a kapcsolatom a kutyámmal igaz,hogy így is hónapokba telt,de a módszerek állandó használata meghozta az eredményt..vkinek ennyi se elég ahhoz,hogy értsen a kutyájához...nekem elég volt :)
2013. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
erőszakos??? az igen:D
2013. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Én nem szeretem a módszereit, mert semmit nem magyaráz el mit miért csinál a kutya pedig szerintem fontos információ az is a nevelés szempontjából. Sokszor csak elfedi a problémákat
2013. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kispali,mindent elmondtál.
2013. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is ért a kutyákhoz, és sok jó infót mond a videókban vagy a könyvében. De vannak olyan technikák a műsorában ,amit szívesen alkalmazok és vannak olyanok is ,amit semmiképpen nem próbálnék ki.

A Holly-s videóban,meg szerintem ott rontotta el Cesar,hogy nem kellett volna megsimogatnia a kutyát vagy felé nyúlnia ,mert nem volt még nyugodt a kutya. Szerintem azt a szitut félre nézte. http://www.youtube.com/watch?v=9ihXq_WwiWM

2013. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!