Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felvezető póráz készítési...

Felvezető póráz készítési tervet házilag mutatna valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, szeretném, ha a kutyám megtanulná:D

2013. ápr. 8. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy bármelyik kutya tudna értelmezni egy felvezető póráz készítési tervet, de még ha igen, akkor is megfelelő végtagok hiányában úgysem tudná elkészíteni. Jobb, ha készen veszel egyet.
2013. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az elsonek :)))
2013. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jujj bocsi nem vettem észre, hogy mit írtam XD azt akartam, ha meg tudnám csinálni a pórázt szeretném, ha a kutyám megtanulná a felvezetést.
2013. ápr. 9. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor érdemes házilag csinálni, ha valami nagyon extra igényed van, pl. nemzeti színű legyen. Amúgy már párszáz forinttól lehet kapni, nem sokkal olcsóbb az se, ha magad csinálod. A ringdresszúra tanulásához meg bármilyen póráz jó. Én se mindig a felvezető pórázzal viszem be a kutyát, van hogy az utcai pórázt hagyom rajta.
2013. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!