Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezek a hirdetések...

Szerintetek ezek a hirdetések kamuk, vagy tényleg van olyan, aki így adja el a kutyáját?

Figyelt kérdés

Fekhelyet keresek a kutyámnak, és már a harmadik ehhez hasonló hirdetésbe futottam bele:

[link]

Ez csak provokáció? Vagy tényleg vannak ennyire hülye, nem törődő emberek, akik elektronikai cuccokra cserélik le kedvencünket?? A leírás is annyira banális, ilyen nem létezhet(ne)..


2013. ápr. 8. 17:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

És ez?

Ekkora lánccal a sárban élni..szegény kincsem:(

2013. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
tyú utólsó ez durva amit linkeltél evéget a tartás mód véget lesznek bolondok amúgy egyébként szelid kutyák az ilyen meberek minek tartanak kutyát ha csak kikötik egy karóhoz egy 1.5 méteres láncal és néha löknek neki valamit enni :( Ez elszomorít
2013. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Aki eddig értetlenkedett, hogy miért nem preferáljuk a szaporítóktól beszerzett kiskutyákat, hát ezért..:

[link]

Fialtatják őket agyba-főbe, majd ha már nem alkalmasak újabb egészséges almot elleni, olcsón túladnak rajtuk. :(

El is ment a kedvem az apróhirdetések olvasgatásától...

2013. ápr. 8. 18:55
 15/20 anonim ***** válasza:
92%

jézusom a hirdetéseket látván,én az összestől venném el a kutyát és jól megbírságolnám!


láncon,ketrecbe :(


"szukák még tenyésztésre alkalmasak" szerencsétlen állatok.. :(


és vki ilyen emberektől vesz kutyát?

hát undorító..

2013. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
mi értelme ketrecben tartani szegény kutyákat
2013. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én semmi pénzért nem adnám a németjuhászomat és nem is bánnák így vele hogy az egész életetét szinte egy ketrecben élje le :( EZ elszomorító hogy ilyenek vannak
2013. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerencsétlenek ..:(

Az a pit.. Csak remélni tudok hogy azok a hegek a testén csak vmi bőr probléma vagy véletlen.. Áh szerencsétlenek.

De persze az olcsó kutya az kell mindenkinek. Meg kéne mutatni mindenkinek pár elrettentő példát, hogy is tartják őket ..

2013. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Persze, gamedogpedes pedigree-vel nyilván csak bőrbeteg... ugyanmár, harcoltatott kutya...
2013. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Firestorm ***** válasza:

Én ezen vagyok ki,ezeknek nagyon kamu szaguk van,már csak abból gondolom,hogy kb valami webes fordítóval van magyarra csinálva az egész szöveg:


[link]

2013. ápr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!