Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor is kell fizetni?

Ilyenkor is kell fizetni?

Figyelt kérdés
Ha van egy idősödő kutya, és elvisik állatorvoshoz, aki meggpróbálja megmenteni, de sajnos elveszíti, akkor kell fizetni? Vagy ha balesete van, és súlyos a sebe, és belehal a műtétbe? Csak kíváncsi vagyok, hogy mivel elvesztette a kutyát, akkor is kell-e a dokinak fizetni?

2013. ápr. 8. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne kellene? A gyógyszerek pénzbe kerülnek, nem is kevésbe és az orvos sem fog értelem szerűen ingyen dolgozni. Még a legszentimentálisabb állatorvos sem akar éhen halni.
2013. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ha meghalna a kutyám a pénz lenne az utolsó dolog amivel foglalkoznék annak ellenére, hogy egyáltalán nem állunk jól anyagilag :/


de amúgy ez engem is érdekel, hogy akkor is fizetni kell e! ?

2013. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Igen,ki kell fizetni a kezelés költségét.
2013. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem attól függ, ha rég ahhoz a dokihoz jársz és jól ismered lehet elengedi a költségeket és nem kell fizetned,de ha egy olyan orvoshoz mész akinél elsőnek vagy ott biztos kérnek vmi összeget,nem a teljeset de pl altatás vagy ilyesmikért szoktak kérni pénzt..
2013. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm két hétig hordta orvoshoz a kutyáját. Két hétig minden nap vitte. Még szombaton is. Sajnos nem tudták megmenteni. A doki azt mondta fizessen majd a végén. Azt hitte majd valami hatalmas összeg lesz, de nem. 3500-4000ft kerül hagyott pénzt a dokinál. Mivel nem tudták megmenteni, így ezért volt "csak" ennyi.
2013. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy korrekt doki megmondja, ha nem biztos a dolgában. Kizártnak tartom, hogy belekezdenek egy kétes kimenetelű százezres műtétbe, amíg a kutya gazdája nem mondja ki, hogy képes ennyit fizetni és ér neki ennyit a kutya, annak tudatában, hogy el is veszítheti, mert súlyos a sérülés. Ha csak tolnák ész nélkül minden a kutyát a műtőbe, mint a Vészhelyzetben, akkor már rég csődbe mentek volna.

Az idősödő állatnál meg mindenki tudja, hogy hamarosan eljön az idő, akármit is tesz az orvos. Meg kell kérdezni a dokit, hogy mennyi van még hátra a kutyusnak, mennyibe fog kerülni a kezelés és ez miben fogja javítani a kutya életét. Az állatorvosok többsége nem árul zsákbamacskát, mert te ott egy szolgáltatásért fizetsz. Ő abból él, hogy visszajárnak hozzá az emberek. Ha nem ad megfelelő tájékoztatást, akkor többet nem mész vissza ő meg lehúzhatja a redőnyt.

2013. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mi dokinknál nagy betűvel ki van írva, hogy ha az állat elpusztul a kezelés alatt nem kell semmit fizetni, és hogy borravalót nem fogad el. Ezt be is tartatja mi jó ideje hozzá járunk és egy komolyabb műtét után többet akartam adni neki mint amit elkért (mert a kért összeget keveseltem) és nagyon felháborodott és elküldött, hogy olvassam el a rendelőbe kitett papírt és a borravalót se fogadta el végül.
2013. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!