Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák tudnak hallucinálni,...

A kutyák tudnak hallucinálni, mint mi emberek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 02:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Úgy tudom igen. Nem egyszer hallottam már, hogy agytumoros vagy erősen lázas beteg kutyáknak hallucinációik voltak.

Egyszer valami ismeretterjesztő filmben is láttam, amikor az állatorvos erről beszélt, a kutya pedig mintha látna valamit (de nem volt ott semmi) ugatott, nekiment, próbálta megharapni stb.

Gondolom képi és hangi hallucinációik is egyaránt lehetnek.

2013. ápr. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
58%
Valószínűleg ők is hallucinálnak, de az is előfordul hogy szellemet látnak. A kutyák a szellemeket is jobban érzékelik, mint az emberek.
2013. ápr. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miféle szellemekről beszélsz te?
2013. ápr. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A múltkor még arról volt szó, hogy a macskák látják a szellemeket, a kutyák csak érzik a "rossz energiát".

- Ez van amikor még a nyájon belül sincs egyetértés...

2013. ápr. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Epilepsziának tipikus tünete a halucináció. Fantom bogárkergetés, irreális félelmek, mozizás, ilyesmik előfordulnak.
2013. ápr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Én azon nevetek ahogy előadta "látják a szellemeket"...

Nem pedig így

- szerintem látják a szellemeket

- azt gondolom látják a szellemeket

- úgy halottam látják a szellemeket

- állítólag látják a szellemeket


Nem, ő biztosan tudja ezt, hiszen olyan sok kutyával beszélgetett már.

2013. ápr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Firestorm ***** válasza:

Tudnak.

Amikor műtötték a yorkinkat (rejtett here),a kedves Doktor Úr túlaltatta a kutyát,ami annyit tett,hogy 6 óra múlva tért annyira magához,hogy ölben lehetett csak tartani,mivel ha letettük akkor vergődött jobbra-balra,kapkodta a fejét,ment neki a falnak,rángatózott,villanyt sem lehetett le vagy felkapcsolni,egyből bepánikolt.Aztán epilepsziás lett a műtét után kb 2 héttel,és a rohamoknál nem is tudom minek nevezzem,ilyen "bárgyú" volt,nézett maga elé,remegett,szóltam neki nem reagált még csak nem is pislogott,ömlött a nyál a kis szájából és egyéb dolgok.

2013. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem azért rángatta a fejét jobbra-balra, mert hallucinált, hanem mert ez az altató utóhatása...
2013. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zsuzsabazsa ***** válasza:
40%
A veszettség egyik tünete is az.
2013. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Firestorm ***** válasza:
41%
Oltott kutya valószínű veszett...
2013. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!