Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia vagy angol bulldog eladó?

Francia vagy angol bulldog eladó?

Figyelt kérdés
De egy szimpatikus hirdetést sem találtam.Ebben szeretnék segítséget kérni, hátha valaki tudna megbízható forrásból származó eladó /esetleg ingyen elhozható/ kiskutyát ajánlani.
2013. ápr. 9. 11:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mindenképpen benti tartásra szeretnék bulldogot.
2013. ápr. 9. 14:29
 12/16 anonim ***** válasza:

www.noeallatotthon.hu


az oldaluk.Speciális projektek menüpont alatt van a Bulldogmentés oldala.

Szerintem hívd fel őket.

2013. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha vizslákat kertben tartasz, holott pont annyira szoba kutyák mint például a francia bulldog, valószínűleg nem adnak neked kutyát a fajtamentők. Szerencsére alaposan ellenőrzik, hogy megfelelő, felelős gazdához kerüljenek az állatok.
2013. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet azon érteni, hogy benti helyük van a kutyáknak, ahonnan ki tudnak járni a kertbe? Van rajta egy ajtó, bent pedig ki van alakítva a helyük. Van ott nekik kutyaágy, ott az etetőjük, az itatójuk. A házunkhoz van építve egy épület, amit mi nem használunk, és abban lett kialakítva. Amióta az eszemet tudom, mindig vizsláink voltak, és egyik sem szenvedett hiányt semmiben. Oltva, chipezve vannak a kutyák. És ha megnézik az fajtamentőktől a helyet, biztos vagyok benne, hogy nem találnának kifogást. És ahogy már említettem, a bulldogot kifejezetten szobába szeretném tartani, nem pedig a vizslák mellett. És nem minden vizsla kifejezetten 'kanapékutya'. Az idősebbiket akkor kaptam amikor még sajnos nem kertes házban éltünk, és ő így lett szoktatva, hogy nem szobában, hanem egy arra kialakított helyen legyen tartva, ahol nincs hideg, és ahol mindene megvan. Őt próbáltam beszoktatni, de nem szeret bent lenni. A fiatalabbik vizslám bentre lett szoktatva, szobatiszta, de ahogy észrevettem, ő is jobban érzi magát a másik, kinti helyen.
2013. ápr. 9. 22:57
 15/16 anonim válasza:

Kedves Mindenki! :) Szeretnék egy átverésről és csalásról beszámolni nektek nagyon sok embert átvertek már.Azért írom le ha van aki csak rákeres egyik szóra is lássa meg ezt a cikket és ne hagyja magát átverni. Francia bulldogokat ,akár mopszokat akár angol bulldogokat árulnak 30-35.000 forint körül . Nagyon kedvesek ,nem beszélnek magyarul több sztori is van ,elmesélem az enyémet!



Francia bulldogot szerettem volna venni,mert nagyon beleszerettem ebbe a fajtába. Sajnos 100.000 forintom nem volt erre, de egy kölyköt szerettem volna. Megtaláltam a hirdetést ,hirdetnek expressz.hu-n és mostmár apród.hu-n is. Írtam is nekik egy emailt . Kaptam egy nem perfekt,kissé furcsa megfogalmazású ,de kedves levelet. Bővebben beszéltek a kutyákról ,azt mondták 2 testvér van 1fiú és 2lány. Hát nagyon megörültem ,hogy ilyen kedvesek ,de azért még volt bennem félsz. Minden levelemre szorgalmasan ,rövid időn belül válaszoltak. Norvég misszionárius házaspárnak mutatták magukat .( MArie és Pascal) Marie írt mindig ő azt mondta 51. éves. Elmondta ,hogy el kellett költözniük és az éghajlatot nem bírják a kutyák ,ezért keresnek nekik szerető gazdikat. Néha még kételkedtem meg is kérdeztem,hogy mi a garancia? Erre küldött nekem egy személyigazolvány vagy tartozkodási helyet igazoló okmányt beszkennelve,hogy menjek ezzel nyugottan a rendőrségre ha nem érkezik meg a kutya. Minden jól ment ,nagyon fontos ,hogy olyan helyet foglaltak a repülőn a kutyának ,ami Párizson keresztül jön( majd kásőbb ott fog ,,eltévedni" a kutya,ami nem is létezik). SZóval hívott a nemzetközi repülőtér ,angolul beszélt egy férfi ,sokat nem értettem sajnos belőle ,mert kicsit beszélek angolul. (Mondta Marie ,hogy hívni fognak)Utána írta ,hogy nem tudok neki utalni (a reptérnek jegyre pénzt) ,ezért a férje Pascal számlájára küldjem.Western Union utalással ,ami fél órán belül megérkezik. Hát mindenki messziről kerülje el ezt a 30-50.000 forint körüli külfölről ,főleg Kamerunból érkező kutyák vásárlását. Remélem segítettem sok embernek. NAgyon sok pénzt csaltak már ki emberektől. Üdv....

2013. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A Magyarországon 30-50 ezerért bulldogot árulókat is kerülje el mindenki.
2013. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!