Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek kép izmos...

Van valakinek kép izmos stafford kutyáról? és hogy mivel etette?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 11:17
1 2 3
 1/25 lac1434 ***** válasza:

A kutyák táplálását illetően a tenyésztők és kinológus szakemberek is, többféle nézetet vallanak. Van, aki, úgy gondolja, hogy a kutya számára a legjobb, ha mindig ugyanazt az eledelt kapja, tápot. Van, aki azt az elvet vallja, hogy a kutyának is, mint az embernek is kell a változatosság az étrendben. Én úgy tapasztalom a saját kutyáimnál, hogy egy idő után már nem szívesen eszik nap-mint-nap a tápot. Sajnos vannak napok, mikor az időm nem engedi, hogy főzzek Nekik, így tápot kapnak. Ettől függetlenül igyekszem kicsit élvezetesebbé tenni számukra az étkezést. Kaukázusi kefírrel, rizzsel, konzervvel, tonhallal kicsit feldobni a tápot. Minden esetben felöntöm vízzel, kevesebbet iszik rá a kutya és állítólag kisebb az esélye a bélcsavarodásra is.


A kutyatáp igen egyszerű, praktikus és kényelmes a gazdinak, a kutya számára pedig megfelelő tápanyaggal bíz.



[link] NEM az én kutyám, csak 1 googles kép.

2013. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

[link]


sajátot nem mutatok, de valahogy így kéne kinéznie egy izmos staffnak. etetés csak egy dolog, sport táp, vagy húsetetés a legjobb, mellé viszont sportolni kell ehhez a kondihoz.

2013. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
1: az a staff nem izmos, hanem kövér. tipikus showstaff...
2013. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
én is igy etetem, még 4 honapos. képet ha tudsz sajtátot küldj :)
2013. ápr. 9. 11:53
 5/25 lac1434 ***** válasza:
37%

Nekem pl egyáltalán nem tetszenek az "agyon" izmosított kutyák. Mint pl a 11:51-en. Itt egy kép az enyémről annyi, hogy kicsit elmosódott.


[link]

2013. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
nem "agyon" izmosított, hanem izmos, sport kondis. a te kutyád, meg amit linkeltél kövér. nagyon sokan összekeverik a kettőt, pedig elég egyszerű megkülönböztetni őket: az egyiken zsírból van a tömeg, a másikon meg izomszövetből.
2013. ápr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 lac1434 ***** válasza:
Csak, hogy tudd tudom melyik mit takar. Egy kutyánál a kövérség nem itt kezdődik.. Az meg egy másik dolog ugyan úgy mint az embernél, hogy egyik szálkásabb mint a másik és hiába tesz ellene akármit, de akkor se lesz sose olyan mint a másik.
2013. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
akinek van staffor küldjön képet, és hogy mivel etette
2013. ápr. 9. 12:14
 9/25 Firestorm ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Mellesleg fél éves és még nincs edzetve,nem szabad még ilyen fiatalon :)

Az előző ami régen volt ugyanezen a koszton élt és eléggé bivaly kutya lett.

Sertés szív,csirkemáj,farhát,csirkemellcsont,rizs-zöldségek valamilyen belsőséggel vagy színhússal.Meg ugye a száraz táp,mivel a konzerveset nem eszi.


Ő ismerősöm kutyája és ezeket eszi:Főleg disznó a karajcsont,oldalascsont,csirke mellcsont,főtt burgonya.A reggeli vagy esti etetés táp.

És itt a kutyusa:

[link]

2013. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

pedig, ha az általad linkelt kutyák szerinted nem kövérek, akkor nem tudod.


egy jó kondiban lévő, rövid szőrű kutyának látható a bordái íve, a hasa felhúzott, az ágyéki izomzat jól kivehető, míg a csigolyái, a medencéje fedett. az izmoltság ezen felül kezdődik, vannak kutyák nagyobb izomzattal, míg mások inkább szálkásak, ez egyrészt genetika, másrészt edzésmód.

ha nem tudod a kutyádnál ezt elérni, arról nem a kutya tehet, hanem a mozgatása (hiánya) és a táplálása.


kövér kutya: [link]

kövér kutya: [link]

nagyon kövér kutya: [link]

izmos, szálkás kutya: [link]

izmos kutya, erősebb izomzattal: [link]


nem kell egy kutyának állandóan feszítetten szálkásnak lennie, de az is tök fölösleges (és egészségtelen is) ha állandóan túlsúlyt cipel. elnézhető körülmény, ha beteg, vagy ha téli plusz kondit hagyunk egy kinti kutyának.

2013. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!