Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szétszórt a kutyám mi...

Nagyon szétszórt a kutyám mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nos van egy kis problémánk szerintem el követtem azt a hibát hogy egymásra halmoztam a trükköket vagy a kutyám annyira izgatott és szeretné megkapni a falatott hogy egyszerűen nem is figyel hogy mit mondok ha azt mondom l akkor ő vagy lefekszik vagy pitizik máskor meg meg csinálja első kérésre mind 1 az a lényeg hogy keveri a parancs szavakat. Mit csináljak hogy pontosabban dolgozzon?
2013. ápr. 9. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
talán kezdd elölről a tanítást, csak most hagyj sokkal több időt neki, hogy megtanulja rendesen a parancsokat
2013. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És használhatsz hozzá pl kézmozdulatokat én így tanítom a cicám és nagyon ügyen:)
2013. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hogy megéhezzen, mielőtt képezni akarod, motiváltabb lesz, és jobban pörög az agya. Tartsd be a fokozatosság elvét, különben össze fogod zavarni, egyszerre csak egy parancs, aztán szünet, jöhet egy kis játék, utána megint lehet gyakorolni.
2013. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szilvi & Argos ***** válasza:

Egy pár napos pihi sem árthat.

Segíthet, ha két napig egyiket gyakorlod, két napig a másikat, stb...aztán úgy egy hét múlva próbálsz már kettőt kérni felváltva, hogy letisztuljon számára, melyik mit jelent.

Ha nagyon pattog, hátat is fordíthatsz...majd ha lehiggadt, újra próbálkozhatsz.

2013. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Enyém is ilyen, pedig nem tanítottam egyszerre túl sokat. De annyira nincs meg benne a munkára való hajlam, hogy csak a kaja miatt csinálja. Amiatt viszont annyira dolgozna, hogy egyszerre csinálna mindent: ülfekszikgurulfordulpacsitadmásikkalpacsi :D

Ilyenkor ha nagyon túlpörög, akkor hagyok 5-10 percet, hogy lehiggadjon.

2013. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!