Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes német juhászkutyám...

10 hetes német juhászkutyám nem eszi a tápot . Izesíthetem neki sertés májkrémmel?

Figyelt kérdés
A táp egy jó minőségű táp nem színezett, tartósítószeres... Kezdetben megette de vmikor tettem rá ilyen aszpikos Pedigree s valamit, azért megvolt őrülve, sztem ezekbe tesznek vmit ,hogy a kutyák függök legyenek , mert azóta nem eszik normálisan, na szóval ma elkezdtem sertés májkrémmel ízesíteni csak egy ujjpercnyit teszek a kajájához de úgy betermeli :) kérdésem ízesíthetem ezentúl is ? sertés májkrémtől ugye nem lehet semmi baja ?
2013. ápr. 9. 21:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mé g annyi hogy nem érzi megleckéztetésnek, may akkor ha evés közben veszed el az ételt és nem adod vissza. De itt nem erről van szó, hanem arról hogy ha nem kell neki akkor elveszed.
2013. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8-as vagyok azt írtad hogy nem érted hogy akkor előtte hagyd az ételt vagy sem, mert több dolgot mondank. Ezért írtam hogy nem hagyható előtt étel. De lehet hogy én értelmeztem rosszúl a kommentedet, akkor bocs.
2013. ápr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 zsuzsabazsa ***** válasza:
Egy 10-hetes kutyánál a táplálék nagyon fontos. Kell, hogy egyen, hiszen növésben van. Nem hinném, hogy egy 4-5-napos kaja megvonás hasznára válik a szervezetének.
2013. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Senki nem beszélt arról, hogy hetekig ne adjon neki enni. Egyébként az 5 perces szabály amellett, hogy megkönnyíti az életed (nem kell újabb és újabb trükkökkel próbálkozni, mert egy idő után már a májkrémre is húzni fogja a száját hátha kap jobbat is) nagyon hasznos is, mert minden betegség első jele az étvágytalanság. Ha egy kutya alapból nem eszik jó étvággyal, sokkal nehezebb megállapítani, hogy mikor van igazi baj.
2013. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért szerintem még senki sem hallott olyat, hogy kutya éhenhalt volna ilyen körülmények között :) Fél éves korig 3x kell adni neki egy nap, reggel odaadod neki a kimért adagot, vársz 5-10 percet, ha csak húzza rá a száját, akkor elveszed. A következő étkezésnél ezt megismétled és így tovább, hamar rá fog jönni, hogy ha nem eszi meg ami előtte van, bizony éhen marad. Kb mindig ugyan abban az időpontban add oda neki a kaját.
2013. ápr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
de én megszoktam áztatni a kaját , és akkor csak elfog pazarolódni . vagy csináljam azt hogy most amíg nem kattan rá szárazon adjam , meg mellette legyen víz ? ( de akkor ha ezt a szabály követem ne is ízesítsem májkrémmel igaz?
2013. ápr. 10. 16:30
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha követed amit tanácsoltunk akkor ne áztas, és ne ízesíts. De víz mindíg legyen előtte friss.
2013. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!