Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull kutyát veszek milyen...

Murguly Patrik kérdése:

Pitbull kutyát veszek milyen dolgokat lehet neki venni-adni vitaminok ilyesmi?

Figyelt kérdés
Hány hónaposan lehet a fülét levágni?

2013. ápr. 10. 17:33
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
És hámot vagy nyakkörvet vegyek neki?
2013. ápr. 10. 18:02
 12/25 Firestorm ***** válasza:
30%

Tenyésztőtől lesz akkor gondolom.

Én inkább a hámot javaslom,nem vagyok egy nyakörv párti,nem jó hallani azt,hogy a kölyök kutya fojtogatja magát,amikor elkezd húzni,és addig amíg nem tanítod meg szépen sétálni addig a hám jobb,nekem a húzás elleni hám vált be legjobban,hogy leszokjon a húzásról.Később,ha már szépen tud sétálni a kicsi,akkor nyugodtan vehetsz neki nyakörvet is,ha az jobban tetszik.

2013. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Hát a nyakkörv azért nem teccik mert ha pl. nagykorába meglát egy macskát és elkezdi magát folytani az nem a legjobb a hám meg szép is nem is olyan drága. És egy pitbull kutyának vajon mennyi a melkas kerülete..:D
2013. ápr. 10. 18:08
 14/25 Firestorm ***** válasza:
46%
Ja igen az kimaradt,hogy a hámból azért nehezebben tud kibújni,ha esetleg megijed valamitől.
2013. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Firestorm ***** válasza:
46%

Nekem staff pit mix van,és amit kölyök korában kapott hám az kb felért egy foxi méretével :)

a mostani az már egy nagyobb beagle méret és ezt a mostanit kemény 3ezer forintért vettük (igaz ismerős az állatkereskedéses) és bőr.

2013. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Firestorm ***** válasza:
46%
Most lemértem és 6 hónaposan 63,5 a mellkasa. (remélem jól mértem,soha nem csináltam ilyet) szuka kutyáról van szó,egy kannak azért nagyobb.
2013. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Jah az enyém is szuka lesz :D
2013. ápr. 10. 18:14
 18/25 A kérdező kommentje:
egy ilyen szerintem bőven elég vagy nem? [link]
2013. ápr. 10. 18:15
 19/25 anonim ***** válasza:
Az első oltást és a chipet is a tenyésztő adja a kutyának. Ta a harmadik oltás után viheted sétálni. Kalciumot nem adnék neki külön, egy jó minőségű tápban van annyi amire szüksége van. Viszont a túlzott kalcium bevitel csont deformitást okozhat. Tápból inkább a Brit Cart ajánlanám a Dog Cohw helyett, mérföldekkel jobb minőség és nem sokkal drágább. Szerintem adj neki zöldkagylót izület védőnek, más vitamin és táplálék kiegészítő nem szükséges. Adhatsz neki főtt rizst, hússal, és zöldséget, gyümölcsöt ezeket inkább reszelve a könyebb emészthetőség, felszívódás miatt. Tejet ne adj neki, max kecsketejet, túrót, sajtot, kefirt viszont nyugodtan.
2013. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Firestorm ***** válasza:
46%

Elég,nekünk is 1,5 méteres van.Kertesbe megy vagy panelba?

Ivartalanítsd is a szukát majd idővel,hogy a későbbiekben ne legyen problémája (méhgyulladás,emlődaganat stb...).

Tápokban annyira nem vagyok otthon,mert az enyém sem a konzerves ételt sem a száraz tápot nem eszi,maximum a dog-ot vagy a royal canint,de az is kitart olyan 3 hónapig mire a fele elfogy.

2013. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!