Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintem ez a pit bull...

Szerintem ez a pit bull nagyon "sántít", szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. ápr. 10. 20:21
1 2 3 4 5
 21/44 Firestorm ***** válasza:
23%
Nem téged homokosoztalak le,hanem ezt aki ezt teszi.Amit neked szántam a te személyedre kis is emeltem,hogy szégyellheted magad.
2013. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
82%
Sztem ez független a szexuális beállítottságtól.
2013. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
82%

"A viadali kutyákhoz nem kell nagy szakértelem. bármi korcs harcolhat."


Csak kérdés milyen szinten, komoly teljesítményt viszont csak arra szelektált állományból származó, megfelelően felkészített kutyától lehet várni.


És ez igaz bármilyen kutyás teljesítménysportra, az agilitytől kezdve a szánhúzáson át az agárversenyig.

2013. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
47%

"Láttam én már fedezés szímszó alatt deresre kifeszített pitbullt szájkosárban a kedves illetékesek fórumában."


Én német juhászt is láttam már ilyet. Sőt, versenylovaknál is. Ha meg nem tetszik neked az ilyen akkor elég nagy fokú mazochizmusban szenvedhetsz ha nézed.


"Biztos nagyon jó ösztönű, egészséges, idegrendszerileg stabil kutyák születnek egy ilyen párosításból, ahol a mamát hatástalanítani kell, hogy hagyja magát befedezni."


Ha bevállalják, akkor biztos. Vagy jobban tetszene ha inszeminálnák? Mert azt is szokták.

2013. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
30%

Na ehhez még...


"A viadali kutyákhoz nem kell nagy szakértelem. bármi korcs harcolhat."


Ha ez így lenne akkor nem lett volna szükség kitenyészteni egy újabb fajtát külön erre. Kedves kérdező, ha valaki szeret téged akkor az biztos csak azért lehet mert gyönyörű vagy, ugyanis az eszedért nem lehet...

2013. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem kéne viadalra való antiszociális idegroncsokat gyártani.

Kutyaviadal tiltott,erre alkalmas kutyára semmi szükség.

Lehet lepontozni,kb.nem érdekel.

2013. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
36%

A viadal meg az idegroncs egymást kizáró dolgok: esetenként több óráig megy a dolog, azt egy idegroncs nem bírja.


Az antiszocialitásról meg annyit hogy nem feltétlenül az, csak épp nem cél hogy szocializálják.


Ez az ilyen "tilos, úgyhogy erre semmi szükség" hozzáállást ha betartották volna, akkor ma pl. se a magyar agár, se az erdélyi kopó sem létezne, ugyanis Ceaucescu idejében Romániában mindkét fajta tartása tilos volt, a rákosista időkben Magyarországon is ez volt a helyzet, mondván hogy ezek a magyar arisztokrata elit kutyái voltak, arisztokrata elit a kommunista rendszerben nincs, úgyhogy ezekre a fajtákra semmi szükség.


Szerencsére voltak olyanok akik ezt nem tartották be, így mindkét nagyszerű magyar fajta létezik napjainkban is.

2013. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
ugy értem, régen kellett szelektálni, de ma már nem. ma külön fajta van, és a viadal illegális. nem a "profi" viadalosok kutyáit korcsozom, márpedig profi viadalos biztos nincs sok, de azokat is lecsukatnám, hanem a "macho" csávókét akik csak úgy, összeugrasztják, sok viadal kutyáról lesüt a csont görbülés, stb...
2013. ápr. 11. 18:59
 29/44 A kérdező kommentje:
helyesb.:szelektálni, kell de nem viadalra
2013. ápr. 11. 19:00
 30/44 Firestorm ***** válasza:
53%

Azért nem mindegy,hogy arisztokrata kutya,vagy pedig egymást gyilkolászó kutyák.Ilyen embertelenség még a farkasoknál sincsen túl sűrűn.

Ezeket az ebeket arra tenyésztik,hogy a beteges vágyaikat az ölés,gyilkolás iránt kiéljék,pénzt csináljanak belőle illetve menőzzenek a kemény kutyáikon,akivel az utcán nem lehet megjelenni,mert minden kutyát áldozatnak tekintenek.


Köszönöm a lepontozást :)

2013. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!