Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintem ez a pit bull...

Szerintem ez a pit bull nagyon "sántít", szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. ápr. 10. 20:21
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
77%

Az arisztokrata elit is azért tenyésztette az agarakat, kopókat hogy beteges vágyaikat az ölés iránt kiéljék. Vagy nem tudod mire való az agár és a kopó? Vadászni, megfogni a vadakat.


Az agárversenyekből is szoktak pénzt csinálni - tudod fogadás - és ilyen versenyeken is elég sok agár túlhajtja magát és megfő.


De kb. ugyanez van a versenylovaknál is.


Szóval ebből a szempontból semmi különbség nincs.

2013. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
43%

"ugy értem, régen kellett szelektálni, de ma már nem. ma külön fajta van"


A német juhászt meg szolgálati kutyának tenyésztették ki. Gondolod mindegyik egyede a fajtának alkalmas rá?


"nem a "profi" viadalosok kutyáit korcsozom, márpedig profi viadalos biztos nincs sok, de azokat is lecsukatnám, hanem a "macho" csávókét akik csak úgy, összeugrasztják, sok viadal kutyáról lesüt a csont görbülés, stb..."


Szerinted direkte görbítik a csontját? :-DDDD

2013. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 Firestorm ***** válasza:
65%
Vadra támadni és a saját fajtárs ellen támadni nem egyenlő és nem természetes dolog.A vadász kutyák prédáznak,a viador kutyák pedig a saját társaikat ölik meg.
2013. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Nem, a görbe csont= rossz minőség
2013. ápr. 11. 20:19
 35/44 anonim ***** válasza:
42%

Az agárnak az is feladata volt hogy a területen lévő kóbor kutyákat megölje. Azaz a saját fajtársaikat.


Mondom: semmi különbség nincs.

2013. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
42%

"Nem, a görbe csont= rossz minőség"


Tehát azt mondod hogy esetenként beteg csontozatú kutyákra tesznek fel többszázezres tétet?


LOL

2013. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 Firestorm ***** válasza:
49%

Felesleges egy ennyire elvont személyiséggel tárgyalni,aki szívesen nézi,esetleg venne részt ilyen versenyeken.

Az emberek aberráltak sajnos.

Kinek nem inge...

2013. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
41%

Szó nem volt arról hogy szívesen nézem, vagy hogy részt is veszek rajta. Ezt csak te gondolod.


Mondjuk én azt is aberráltnak tartom aki azért néz ilyen dolgokat meg azért jár utána hogy tudjon min fanyalogni.


Illetve azt is aberráltnak tartom aki szerint a legnagyobb gondja az országnak az hogy vannak páran akik kutyákat harcoltatnak.

2013. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
47%

Én akkor nem tartanám gondnak,ha azt a "pár"humanoidot,akik ilyesmivel foglalkoznak,szépen sorba állítanák és fejbe lődöznék.

Kár lenne őket évekig börtönben tartani és közpénzen,a mi adónkból zabáltatni.

2013. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
96%

Nem kerülnek évekig börtönbe, ált. pénzbirivel vagy felfüggővel megússzák.


Az adóról meg annyit hogy aki ezt felemlegeti, az többnyire az általa fogyasztott dolgok ÁFÁ -ján kívül mást nem nagyon fizet...

2013. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!