Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a tünete ha egy kutyát...

Siklóimádó kérdése:

Mi a tünete ha egy kutyát megcsíp egy méh?

Figyelt kérdés
az én kiskutyám nagyon furcsa 2 napja , lehetséges hogy egy méh csípte meg ? este is feküdt és hirtelen felugrott meg kinnt az udvaron odaszállt a meelete lévő bokorba egy méhecske és felugrott ... segítsetek légysziii !!!
2013. ápr. 14. 13:36
 1/2 anonim válasza:
Szia! Sajnos nem igazán értek hozzá, de ha rosszul néz ki (betegnek látod) akkor vidd el az orvoshoz. Egyszer az én kutyám orrát csípte meg. Én jeget tetgem rá, de másnapra még egy kicsit fájlalta. Utána ő is megilyedt minden rovartól.
2013. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát nem is bágyadt , semmi ugyan úgy eszik i, iszik , játtszik :) de azért kösziii :D lehet hogy elvisszük , ha holnapra is ilyen fura lesz a viselkedése lehet valami idegszállal van valami vagy vlmi ilyesmi..
2013. ápr. 14. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!