Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 3 yorki kutyánk. A legidős...

Van 3 yorki kutyánk. A legidősebben ma reggel furcsa jeleket tapasztaltam. Mi baja lehet? Nagyon aggódunk miatta. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Reggelente anyukám kiszokta engedni őket mielőtt megy munkába, mindkettő kiment kivéve a legidősebbet. 12 éves soha nem volt hálisten semmi betegsége, valahogy mindig megúsztuk, persze ezt lekopogom. Tehát reggel nem ment ki, feküdt a helyén és nem emelte fel még csak a fejét sem. Szóltunk hozzá, simogattuk de nem nagyon foglalkozott velünk. Gondoltunk arra, hogy hideg van és nem akar kimenni, de sokkal hidegebbe is kimerészkedett már. Utána ma egész délelőtt rajta tartottam a szemem. Nyugtalan volt, nem tudott egyhelyben maradni, a ház összes zugába lefeküdt de sehol nem maradt nyugton. Remegett, kicsit görbülve járkált, mintha a hátsó felét nehezebben vinné. Adtam nekik enni, azzal nem volt probléma, evett rendesen. Utána kicsaltam egy kicsit hátha űrít, mert ma még nem volt széklete. Délután vittük is a dokihoz, akitől kapott két szurit, fájdalomcsillapítót és hasonlókat, de nem mondott semmi konkrétat, hogy mi lehet a gond, csak annyit, hogy ha nem javul majd beszélünk...Ez kicsit sem nyugtatott meg minket. Azóta hazajöttünk, de most ahogy mászkált mintha egyre jobban nem tudna a lábain állni. Most jelenpillanatban szúnyókál. Ma még egyszer jönni fog a doki hozzánk, chippelni a másik két kutyát és akkor majd megnézi újra őt is. Valaki kutyusával voltak hasonló tünetek? Minden vélemény jól jön.

2013. ápr. 15. 14:33
1 2
 11/12 Firestorm ***** válasza:
Hogy van a kisöreg?
2013. ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sallyke hálistennek ma már egy fokkal jobban néz ki:) ma sokat volt kint, a járása sem olyan bizonytalan már mint tegnap volt, sőt mikor hallotta hogy anyukám hazért csak úgy pattant fel a helyéről és szaladt az ajtóba ugatni. De persze még mindig nem az igazi, a hátsó lábait néha olyan furán pakolgatja. De egyébként meg mikor pisil kint, rászokott kaparni a hátsó lábaival azt meg nem csinálná ha fájna neki. Mindenesetre kapott egy körömvágást mert volt hogy beleakadt a körme egy fűcsomóba és megrántotta. Megtornáztattuk is neki a lábait de nem tűnt fel semmi. Ennek ellenér még mindig figyeljük. Köszönöm mindenkinek a válaszokat és az érdeklődést, reméljük ahogy telnek a napok mostmár csak jobb lesz:)
2013. ápr. 16. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!