Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bízik bennem a kutyám?

Bízik bennem a kutyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kissé tapasztalatlan vagyok kutya téren, ő az első igazi komoly nagytestű munka kutyám. 8 hónapos roti kan. Ma sajnos furcsán fulladozni kezdett sétakor, ezért visszafele beugrottam a dokihoz hogy nézze meg mi lehet a baja. Megkértem hogy a füleit is vizsgálja meg ha már ott vagyunk, félek hogy nehogy valami legyen benne amit esetleg csak későn veszek észre, amikor már begyulladt neki esetleg. Megmérte a kutya lázát is. Kapott rengeteg ( 4db) szurit is. Hányáscsillapítót ,meg minden ilyesfélét. Négyszer is szétnyitották (kettő orvos is megnézte) a száját és belenyúlkáltak a torkába. Egyellőre rejély hogy mi lehet pontosan a baja, figyeljük és majd megyünk vissza az orvoshoz ha nem változik a helyzet.


Azt szeretném kérdezni hogy a kutyát csupa kellemetlenség érte amit őszintén szólva nem nagyon kedvel és nem is nagyon tolerálja ha idegenek így csesztetik. És ez volt az első ilyen kellemetlen esete. A kölyökkori oltásokat meg sem érezte. Többször is elkezdett morogni az orvosokra, meg akarta kapni őket, de volt olyan is hogy nyüszített és ki akart szabadulni a kellemetlenség miatt. Viszont amint rászóltam azonnal abbahagyta és nagyon ügyesen, hősiesen tűrte. Szóval azt szeretném kérdezni hogy a kutyám megbízik bennem? Ez jó jel a jövőre nézve, ha valamilyen kellemetlenség adódik kordában tudom majd tartani mindig?


A válaszokat előre is köszönöm. Szívesen fogadnék tanácsot is ha esetleg valamit másképp is csinálhattam volna.


Üdv.: Andrea



2013. ápr. 15. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen ,úgy tünik a kutyád bízik benned, és elfogad téged falkavezérnek.

Szép munka:-)

2013. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsuzsabazsa ***** válasza:
Hallgat rád.
2013. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen hallgat rád, és ez egy rottinál nehéz dolog azért. Az én kutyám azt se engedte meg a dokinak h megérje a lázát. Egyszer votl egy nagoyn kellemetlen élménye a dokival kapcs, azóta teljesen hülye lett ha oda megyünk.
2013. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!