Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiú spicc kutya lába között...

Fiú spicc kutya lába között egy dió nagyságnyi dudor, mi az?

Figyelt kérdés
Ma fedeztem fel, hogy ott van neki, eddig nem láttam, igaz nem is nagyon nézegettem, először azt hittem, hogy a heréje, de nem az. Normális hogy ott van neki? Pont középen van, meg minden, szóval lehet, hogy ott kell lennie, de nem értek hozzá. Ja és az ilyen barnás, a kutya meg hófehér.
2009. szept. 23. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem a heréje, akkor annak a valaminek biztos nem kell ott lennie. Vidd orvoshoz amint lehet. A kutya nem olyan, mint a teve, hogy 1-2 púp még belefér.... Nem lehet, hogy a szőre csomósodott csak össze neki? Vagy esetleg a kaki ragadt bele?
2009. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
képet nem tudsz feltenni róla?
2009. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem a szőre és nem is kaki. Pont középen van neki. Amúgy a fiú kutyák heréje kívül található? És mekkora? (Spicc kb. 30cm-es marmagassággal) Mert túl szabályos a dudor és olyan mintha 2 lenne belőle, mint egy agy, arra hasonlít leginkább. Sajnos nem látom rendesen mert túl sok a szőre. Csak az idegesít h eddig nem vettem észre...tényleg tanácstalan vagyok...lehet az lesz a legjobb ha elviszem orvoshoz aztán max. elküld h milyen hülye vagyok.
2009. szept. 23. 23:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Na húzz már a kezedre egy kesztyűt, vagy egy zacsit és taperold meg. Ha 2 van, akkor v.színű, hogy a heréje. Ha nem találsz a lába közt több csomót csak azt a 2-t akkor tuti nincs baj.
2009. szept. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy mégis a heréje, meg most kisebb is a dudor, megnéztem a péniszéhez csatlakozik, csak furcsa volt először, hogy nem vettem észre 6 hónap alatt és megijedtem. Amúgy első kutyám, szóval ne nézzetek hülyének. De köszi a válaszokat.
2009. szept. 23. 23:59
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
2009. szept. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Tisztában vagy az anatómiával valamilyen sziten? az előbbi link Heréket ábrázol..
2009. szept. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
ehhez hasonló a kutyáké is! És az a kérdés, hogy kívül van-e egyáltalán...hát...ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááXDXDXDXd IGEN! Valószínűleg a zacsiját taperolod ezekben a percekben...
2009. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Akkor most bemutatom a kutyádat..... Ő itt a kan spicced, akinek a szukákkal ellentétben van valami feltűnőbb dolog is a lába közt, ami nem betegségre utal. :D Legözelebb a fejét tanulmányozzuk, ahol az a 2 fekete pötty nem a kikapcsológomb, hanem szemeknek hívják. :D Legalább nincs baj szegénnyel.
2009. szept. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Húha emberek, lehet akik most itt fikáznak szokták nézegetni a kutyájuk lába között, na én nem. Bocs ha megijedtem, amúgy szokott lenni két mogyoró nagyságnyi dudor még a péniszénél, de az nem mindig látható, lehet, hogy a húgyhólyagjai amikor megduzzadnak? Mindenesetre a normális válaszokat értékelném, ha esetleg valakinek van spicce ő segíthetne. Valószínűleg tényleg a heréje, de akkor mi az a többi dudor, ami néha látható?
2009. szept. 24. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!