Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol kaphatok ilyen pórázt?

Hol kaphatok ilyen pórázt?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy olyan flexit, amit a kutya nyakörvéhez lehet csatolni. Ezek ilyen egész pici 80 cm-es flexik, pici pórázfejjel, amit egy mozdulattal oda lerhet pattintani. Így a kutyus viszi, csak le kell érte hajolni ha valamiért meg akarom fogni. Mivel póráz nélkül sétálunk és csak a forgalmas útszakaszokon való átkeléseknél fogom meg, ezért igen praktikus lenne nekünk.

Vettem is egy ilyet a fressnapfban, de a legkisebb méret is túl nagy volt neki. Ő egy 6,5 kg-s törpeuszi. Ez 20 kg-s kutyáig volt, abban reménykedem, hogy van 10 kg-ig is.

Szerintetek hol lehet ilyet kapni? Vagy egyáltalán hogy keressek rá neten? Mert sehogy sem találom. Rettenetesen szeretnék egy ilyen pórázt.



2013. ápr. 16. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
próbáld megnézni web shopokban, ha a fress napfban nincs ilyen. Írd be googlebe hogy kutyatáp web áruház (vagy kutya bolt web áruház) és nézd meg amiket kidob. hátha ott találsz valamit.
2013. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Flexi szerintem nincsen ilyen rövidben. Van 3méteres,8kg-os, ez volt a legkisebb a mit én láttam. De egyébként a sima pórázt is rá lehet akasztani a kutyára, és akkor ő viszi, ha meg olyan helyen vagytok, akkor meg ugyanúgy csak megfogod a pórázt.
2013. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
így is úgy is le kell hajolni. A karabínert bele pattintani legalább olyan bonyolult művelet mint a mini flexit leszedni a nyakörvről ^^. És a legkisebb flexik nem olyan nagyok hogy megterhelő legyen a cipelésük, de ha az akkor vehetsze egy övtáskát és abba cipelheted :)
2013. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nagyon praktikus. Azt a mi nagy volt neki, használtuk is egy napig, és tényleg nagyon jó volt. Csak hát egy nagy bumszli volt a nyakán, ezért kéne kisebb. Egy sima pórázt meg ha elengedek, akkor azt húzza maga után, megint csak zavaró. Van táskám, azzal megyek sétáltatni, jóval egyszerűbb lehajolni, és lepattintani róla a pórázt, mint kinyitni a táskát, túrni benne, kibogozni a pórázt, leültetni a kutyát, lehajolni, rátenni a karabínert. Mindezt ezért, hogy átmenjünk egy forgalmas úttesten, ami után megint rögtön elengedem.

Mondjuk nagyon jó a kutya, akár póráz nélkül is átjöhetne, kevésbé forgalmas úttesten át szoktunk menni és gyönyörűen jön mellettem, sosem hibázik, de még csak 3 hónapja van velem, nem bízom még benne eléggé.

2013. ápr. 16. 09:41
 5/12 A kérdező kommentje:

Eddig egy webáruház kínálatát néztem végig, ott nem találtam. :( De majd akkor böngészek még, hátha...

Még arra gondoltam, hogy megkeresem a gyártót, hogy van e kisebb méret, abból amit vettem. Csak már nem emlékszem hogy milyen márka volt, mert visszavittem azóta.

2013. ápr. 16. 09:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Az xs-es flexi szerintem nem bántaná a nyakát, azt ajánlotta a második válaszoló is. Nekünk volt, igaz nem kutyára, de ha jól emlékszem az egész póráz elfért bőven a tenyerembe (elég kis tenyerem van), így szerintem ezzel nem lenne "bumszlis". :D
2013. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2.es vagyok

Ennek elég pici a markolata, nem fogja zavarni a kutyát, ismerősnek is ilyen van. Ha nagyon ragaszkodsz hozzá: [link]

De ennél kisebbet még nem láttam.

2013. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én láttam kisebbet, amit ugye írtam, hogy már vettem. Picike női tenyerem van és bőven elfért a markomban az egész. Plusz lehetett rögzíteni a nyakörvhöz, hogy ne lengedezzen mindenfelé. De egy törpeuszin még ez a méret is zavaró.
2013. ápr. 16. 10:24
 9/12 A kérdező kommentje:

Na ez az, csak kicsiben kellene.

[link]

2013. ápr. 16. 10:28
 10/12 A kérdező kommentje:

Ez a méret volt nekem.

[link]

Sajnos úgy néz ki, nincsen kisebb. :(

2013. ápr. 16. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!