Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már valakinek SOS?

Volt már valakinek SOS?

Figyelt kérdés

Volt már valakinek, hogy tüzelő szukát vitt a kiállításra és kizárták? Vagy aki tüzelő szukát vitt bírálták de nem lett osztálygyőztes, vagy bírálták és osztálygyőztes lett?



Rendes válaszokat szeretnék. Köszönöm! :)



2013. ápr. 17. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Tüzelő szukával kiállításra menni a legnagyobb parasztság. Az esetek 90%ban átkok közepette hazazavarják az illetőt.
2013. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Na jó, már azt hittem, hogy csak én ágálok ellene! Komolyan nem értem, hogy felnőtt emberek ezt miért nem tudják ésszel felfogni?!
2013. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
szerintem little red még finoman is fogalmazott! maximálisan egyetértek vele! azért kicsit gondolkodjunk már!
2013. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem viszem kiállításra csak kérdezem. Mert én se szeretem....
2013. ápr. 17. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az a tesómé ő viszi
2013. ápr. 17. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:

A bátyád lehetne, kicsit tekintettel másokra, na meg a szabályzat is tiltja, hogy tüzelő szukával menj...

Nekünk egyszer a kutyaiskolába hozta el valamelyik okos a tüzelő szukáját és az egész foglalkozást sikeresen tönkrevágta vele. Minden kutya ideges volt, nem koncentráltak rendesen és az én ivartalanított kanom is össze akart balhézni egy másik kannal, pedig más napokon simán megvoltak egymás mellett.

2013. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!