Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Stafford és Pitbull keverék...

Stafford és Pitbull keverék kis kutyák milyen árban mennek?

Figyelt kérdés
Kelendőek? Meg mennyivel érnek többet ha megnőnek/papírokkal és a nélkül ?
2013. ápr. 17. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Papírt keverékhez nem tudsz adni.


Keverékekért pénzt kérni meg hülyeség, mert van miden nsarkon. Szóval csak ráfizetés lesz, mert be kell oltatni ,féreghajtani, chipelni, és pénzt senki se fog értük adni.


Szóval veregesd meg a válladat, ügyes voltál....

2013. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha a szülők törzskönyvesek akkor az oltás árát adják meg max.. Amúgy meg ingyen mennek...
2013. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mivel keverék kutya, esélytelen hogy bárki is nagy összeget kiadjon érte, ráadásul menhelyek teli vannak keverék kutyákkal, staffi és pitbull keverékek is akadnak szép számmal. Maximum az oltás és a cipezés árát lehet elkérni érte. Ráadás mivel nem fajtatiszta papírok (törzskönyv, maximum oltási könyv) nem járnak hozzá.
2013. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Értem nem vettem egyébként csak ajánlottak én meg nem értek hozzájuk ezért megkérdeztem. :)
2013. ápr. 17. 17:23
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ha legközelebb ilyet ajánlanak, röhögj a képükbe, mert keverékért pofátlanság pénzt kérni. pitbull staffi keveréket nem "tenyésztenek". szóval ez egy okosnak az összeokoskodott tudatos vagy véletlen kreálmánya lehet. örüljön hogy ingyen elviszed ilyen egyszerű! ha pedig talál palimadarat aki fizet érte, hát fizessen de te ne legyél h.lye.
2013. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
10-15e-ft
2013. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én keverék kutyáért maximum az oltások árát, és a féregtelenítést fizetném ki, nagyon max még a chip árát. De ezen felül semmi mást.
2013. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Minden olyan kutyáért ami nem törzskönyvezve, és nem tenyésztőtől van, azért kizárólag csak önköltséges árat kérhetsz el, magyarán oltás,chip, esetleg féreghajtó.

Általában ezt az emberek kiszokták fizetni, pláne ha eleve úgy keresel neki gazdát hogy ezt megbeszéled előre.

És akkor még örülj hogy eltudtad őket passzolni, és reménykedj hogy rendes gazdához kerülnek.

Mert ügye ez az alom a te felelősséged és "károd", minden ami költség csak téged terhel, és ezen nem húzhatsz hasznot.

2013. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Keverék kiskutyák jó ha ingyen gazdára találnak.
2013. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
mennyi okos van itt...
2013. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!