Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Stafford és Pitbull keverék...

Stafford és Pitbull keverék kis kutyák milyen árban mennek?

Figyelt kérdés
Kelendőek? Meg mennyivel érnek többet ha megnőnek/papírokkal és a nélkül ?
2013. ápr. 17. 17:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem tk-s kutyák amik nagyon szépek 50-70 ezerért vannak tudod egy két oldal gyönyörűek:))Nem apapír a lényeg.Én 25 ezerért vettem amstaffot expressest semmi baja 1 éves múlt:)Biztos nem adok ki 100-120 ezret csak mert jó helyről van azt van papírja.Hobbi kutya nem kiállításra vesrenyre akarom.
2013. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor azt se akarod, h egészséges legyen. Igaz is, milyen jó egy csomó pénzt hagyni az orvosnál, én hülye, eszembe se jutott.
2013. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs bajunk semmi orvosi gond.Egészséges attól függetlenül,hogy expresses kutya.
2013. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

[link]


Már csak ezért is ítélem el a szaporítókat! Szerencsétlen kutya, kitudja mennyi kiskutyát termelt az expressre, majd ilyen ilyen sorsra juttatta a kedves szaporító, csak azért, hogy kölykönként 25 ezret kapjon!

2013. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szomorú:((Természetesen és sem örülök a szaporítóknak de akkor én ezt a kutyát kaptam és örültem neki.De biztos legközelebb csak kenelből veszem kutyát
2013. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Figy, ha Te ragaszkodsz ahhoz, hogy Neked olcsón kell kutya, mert nem adsz ki 100 ezret érte, megértem ezt is. Meg lehet ezt is oldani egy örökbe fogadással. Nekünk is így van egy fajta tiszta jellegű kutyánk. Teljesen ingyen hoztuk el, később utaltunk (és utalok nekik havonta) egy jelképes összeget.

De az biztos, hogy pénzt így haszonleső szaporítónak nem fogok kiadni, mert már gusztustalan amit művelnek.

2013. ápr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen ez is igaz.DE sajnos amilyen árak vannak a tenyésztőknél is:(nem csoda,hogy sokan inkább nem vesznek.Talán ha egy kicsit olcsóbb lenne a tk-s kutya más lenne.DE mindegy is tudom,hogy a következő kutya jó helyről lesz:)
2013. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!