Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk el van altatva (egy...

A kutyánk el van altatva (egy időre). Segítség, írjatok le mindent. Mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés

Anyu vitte dokihoz, most jöttek haza, még hat teljesen rajta az altató... Nekem kell felügyelnem rá, itt van mellettem. Szóval én leszek aki itt lesz, amikor felébred. Mit tegyek, amikor felketl? és most mire kell odafigyelnem? A másik... Itt egy darázs, félek a darazsaktól... Ha van darázsméreg, akkor azt most használhatom? Bocsi, hogy belekeverem a darazsat is, de félek tőle... nem tudom, hogy jött be, mert szúnyoghálóm van.

Köszönök minden segítséget.


2013. ápr. 17. 17:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
?:D Semmit.
2013. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Hát én is voltam már 2x ilyen cipőben kutyámmal,bár mind a kettőször félig már ébren volt. Tartsd magad mellett,míg nem tér magához teljesen inni ne adj neki,ma már enni ne kapjon,ne ugorjon fel le az ágyról ha felmehet,inkább tedd fel. Törülközőt rakj alá,előfordulhat baleset akár pisi akár kaki mert el van ernyedve a záróizmai.

Darazsat fújd le nyugodtan, én is rettegek tőlük,kutyára ne menjen belőle annyi meg utána szellőztess ki.

2013. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%

"Törülközőt rakj alá,előfordulhat baleset akár pisi akár kaki mert el van ernyedve a záróizmai. "


Ugyan mi a fenétől lenne elernyedve?

2013. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Inkább engedd ki a darazsat. :)

Csak annyira kell odafigyelni, ha nem tér magához teljesen, ne törje össze magát. De nem szokott gond lenni, 1-2 perc és teljes tudatánál lesz.

2013. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#3-as te normális vagy? Anya is mondta, hogy lehet, hogy be fog pisilni. Itt fekszik, félig nyitott szemmel, kilógott nyelvel... nem tud mozogni sem.
2013. ápr. 17. 18:00
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálok nem aggódni. ^^
2013. ápr. 17. 18:01
 7/18 anonim ***** válasza:

hát amikor az én cicámat mütötték (ivartalanitás) akkor a dokinéni azt mondta hogy zárjuk be olyan helyre ahol sötét van, de nem tud sehova se felugrani stb..


nálunk ez a fürdöszoba lett


amikor hallottuk hogy felébredt, kinyitottuk egy picit az ajtót hogy megnyugodjon( panel lakás, így viszonlyag a folyoson is sötét van.


utána simogattuk... mikor picit jobban fent volt szegénykém probáld elsétálni a szobáig, de még nem tudod járni (meg a kötözés se lehetet tul kényelmes..) mi meg mindig vissza huztuk a fürdöszobához.

2013. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sápadt a nyelve, ugye ebből nem lesz baj?


Szerintem már félig tudatánál van, mert rám nézett az előbb mikor lehajoltam hozzá. De csak a szemeit tudja mozgatni még...

2013. ápr. 17. 18:07
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem lesz nyugi, a pisire viszont valóban van esély.

Ő most félálomban van, tudjon inni az a lényeg.

2013. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Már miért hugyozná össze magát? Több altatott kutyánál voltam ott, és egyik sem hugyozta össze magát...

Annyira figyelj oda, hogy amíg még egyenesen nem tud járni, addig ne igyon és ne egyen, mert akkor könnyen kihányhatja.

Meg olyan helyen legyen, ahol nem verheti be magát. Ha fel akar kelni, akkor hagyj keljen. Ilyenkor max egy picit támogathatod, hogy ne boruljon fel.

2013. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!