Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy fél éves shih tzu-nak kb....

Egy fél éves shih tzu-nak kb. mekkorának kell lennie?

Figyelt kérdés
Az enyém 3,5 kg körül mozog. Sztem normálisan néz ki, anyáék kicsit aggódnak, hogy csak ekkora a súlya. Kb. 1 hónapja látta állatorvos, akkor nem mondta, hogy túl pici vagy vékony lenne. Egy kifejlett kutya 4,5-7,5(más források szerint 8) kg között mozog. Az enyém szuka. Tudom, hogy így látatlanban nehéz konkrétumot mondani, de hátha segítenek az adatok. Köszönöm előre :)
2013. ápr. 17. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó! Igaz, a kis testű kutyák hamarabb elérik a felnőtt méretüket, de még utána is telnek, "kutyásodnak":) Az én felnőttem 5 kiló körül billeg, ő is lány! Én azt mondom ne izgulj:) Kölyök tápot adsz neki amúgy? Régebbi szomszédom az alom legsoványabb kutyáját választotta ki és gyorsan kitelt a kutya, mert valami hiper tápláló kölyökkutya kaját adott neki, sajna nem tudom a márkáját!
2013. ápr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
vegyesen kap tápot, és házi kaját, de a táp minden esetben junior, pedigree-t szoktunk, száraz tápot is, és van az a kis tasakos puhább, ilyen húsgranulátumszerű, darlingot is próbáltuk már (konzerv), de az nem igazán ízlett neki.
2013. ápr. 21. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!