Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 1 éves kaukázusi...

Van egy 1 éves kaukázusi juhász kan kutyám! Sajnos úgy tűnik, hogy nem igazán alakult ki benne a területvédő ösztön. Mennyi idős korára érik be?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek is van egy KAU-ja, amit hét hónaposan még lehetett nekem is simogatni. Viszont 9 hónapos korára, ha megközelítettem a házuk kerítését már acsarkodott és vadul támadt. Az enyém még mindig nagyon barátságos az idegenekkel, bár ki megsimogathatja és ha jön hozzánk valaki azt üdvözli, csak úgy mint engem. Nem olyan régen az egyik haveromat megkértem csináljunk úgy mint ha verekednénk, kíváncsi voltam erre hogy reagál. Meglepetésemre a kutya rám kezdett ugrálni mint ha azt szeretné sugallni hagyjam békén. Idővel lehet még házőrző, mivel első sorban ezért vettem?
2013. ápr. 18. 18:16
1 2
 11/13 urkunde ***** válasza:

Aki rossz szándékkal közeledik a portához,az farokcsóválás ide vagy oda még tart a kutyádtól.ha másért nem a mérete miatt.Átvillan az agyán mit tudna csinálni vele a kutya ez

már visszatartó erő.Egyébként nem jó rettegni attól mikor tépi le valakinek a karját mert bejön az udvarra, vagy kiszökik véletlen a kutya az utcára.

2013. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen már volt hasonló kérdésem korábban, a kutya akkor 7 hónapos volt. Eddig a 10/11 válaszadónak tudok igazat adni mivel ő már 7 hónaposan megmondta hogy a kutya nem lesz hamis, és azóta el telt fél év és változás nincs. De ettől függetlenül a kutyus meg marad a családban, nem válok meg tőle, mivel tényleg úgy tűnik hogy a méret is elrettentő nem próbál senki feljönni ha látják hogy egy kau van az udvaron.
2013. ápr. 19. 07:37
 13/13 anonim ***** válasza:
Majd kiraksz pár harapós kutya táblát és esetleg elviszed kutyaiskolába/kiképzőhöz, hátha tudnak vele valamit kezdeni. :)
2013. jún. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!