Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szétrágja a kosarát. Mit tegyek?

Szétrágja a kosarát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 hetes kölyökkutyánknak kosarat vettünk. Most elkezdte szétrágni és nem tudom, hogy lesz-e baja, de sztem nem tesz neki jót a szálkadarabok. Mit tegyek?
2010. ápr. 13. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne kosárban tárold...,ilyenkor mindent szétrágnak,nálunk a papucsok voltak veszélyeben=))
2010. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
A mienk is szétrágta, de nem lenyelte hanem egyből kiköpte.:) Most 10 hónapos létére a kosarának a fél pereme hiányzik:D Újjat feleslegesnek tartom, hogy vegyünk, mert úgy is átfogja szabni magának, ahogy neki tetszik:):):)
2010. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
szól rá hangosan hogy: NEM amikor látod hogy rágja
2010. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis fogja csinálni mikor nem látja...,kis játékos kölyökkutya még=)
2010. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

szólj rá amikor csak lehet.

Nem hiszem hogy lenyelné,okosak ők :D

szerintem a kutyák még tőlünk is

asszem még a mérgező füvet sem eszik meg,amikor szegénykéknek ég a gyomruk :(

2010. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vond be a kosarat pléddel, vagy lepedővel, akkor ellen fog állni neki! vagy vegyél műanyag kosarat.
2010. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

14:05-ös vagyok.


Ha pléddel vagy takaróval vagy bármivel leakarod takarni, szólok, hogy semmi értelme, mert csak plusz munkát csinálsz magadnak azzal, mert a mienk darabokra tépte, pedig kertes házban lakunk és a kertbe volt a kiskutyánk míg nem voltunk itthon.

És egy kölyöknek hiába mondod, hogy nem, mert elfordulsz vagy ahogy észreveszi, hogy nem vagy ott folytatja, mert egy kis roszcsontok ilyenkor.:)

De a rágás azért is lehet, mert fáj az inye a fogváltás miatt és olyankor jobban rágnak.

2010. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Akiteki ***** válasza:
Vegyél neki műanyag kosarat.
2010. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is aludjon addig műanyag kosárban, amíg elmúlik a rágós korszaka. Utána visszakaphatja a vesszőkosarat. :)

Nem drága amúgy, egy vizslaméretű kb 5-6 ezer Ft, ha jól rémlik.

A vesszőkosárnak az is baja, ha megrágja, össze-vissza állnak majd ki az éles szélek, tehát nem csak az a része veszélyes, amit esetleg lenyel, hanem a maradék is. Amúgy utána valóban érdemes lesz behúzni valami huzattal.

2010. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!