Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kíváncsi vagyok. Kiállítók?

Kíváncsi vagyok. Kiállítók?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lehet kiállításra tüzelős szukát vinni. De kíváncsi vagyok arra, hogy ha valaki vitt milyen osztályban tette azt és mit ért el? Kizártak?
2013. ápr. 20. 07:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt nemcsak arról van szó, hogy inkorrekt a kantulajdonosokkal szemben, hanem annál sokkal nagyobb probléma az, hogy mivel a méhszáj nyitva van, hamarabb összeszedhet bármilyen fertőzést a kutya. Én is neveztem már, és közben betüzelt a nagyságos. Nem vittük el, még ha el is veszett a pénzt. Akármikor birálják azt a szukát, annak akkor is van szaga, ha máshol nem, a gazda ruháján érezni. De olyan is volt már, hogy a kanom végigkattogta az egész birálatot, habzott a szája, mert hiába birálják a végén a tüzelő szukát, azért a kedves gazdi bevitte egy körre gyakorolni.
2013. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!