Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Főznék a kutyáimra, milyen...

Főznék a kutyáimra, milyen menü legyen?

Figyelt kérdés

Van két kistestű kutyám egy fiatal és egy idős.Főzni szeretnék nekik.DE nem tudom hogy hosszú távon milyen menü lenne a legjobb.


Főtt sárgarépa,rizs (köret)

farhát,szárny,nyak (mikor melyik lenne)


Én ezt gondoltam,de félnék a sok csonttól nehogy székrekedésük legyen.Mert a rizs is hasfogó.


A rizst lehetne mással pótolni??


Vagy vmilyen más menü???



bármilyen segítség jól jönne! :)


BARF-ról olvastam már,ajánlották az oldalon,de azt nem szeretném.Nem nagyon eszik a nyers dolgokat a kutyáink,se nyers húst se nyers zöldséget nem eszik meg,már próbáltuk..


2013. ápr. 20. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én rizst, zöldséget, csirke farhátat, nyesedéket szoktam nekik főzni. Csirka szárnyat nem mert a benne lévő csöves csont szilánkosra törik és gondot okozhat. Szoktam a napi kajájukba egy kanäl oljat keverni, szorulás ellen. De ha teheted menj el állateldel boltba és vegyél más fajta húst nekik. Néha mondjuk heti egyszer, májat, szivet. Nállunk pl lehet kapni marha darált húst, 800 ft 2 kg, imádják.
2013. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

akkor szárnyat nem..


oké majd a májnak és a szívnek utána nézek meg a nyesedéknek..


olaj tényleg ez nem jutott eszembe :)


köszi!

2013. ápr. 20. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Szivesen
2013. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!