Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bullterrier kölyök kutyám...

A bullterrier kölyök kutyám nagyon gyorsan veszi a levegőt! Ez valami betegségre utal?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon ijesztő, hogy kb másodpercenként 2x vesz levegőt, rövideket. Az egész teste összerándul. Már többször észrevettem, de azt még nem figyeltem meg, hogy milyen cselekvések után. Legutóbb evés után volt ez, az ölembe vettem, és még sokáig így vette a levegőt szegény.

#gyorslélegzés
2013. ápr. 20. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2013. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
11 hetes.
2013. ápr. 20. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én bullomnak hasonló tünetei voltak kicsi korában.Az orvosok öröklött légcsőszűkületet diagnosztizáltak.

Szerencsére Ő kinőtte.

Mindenképp javasolnék egy komolyabb klinikán kivizsgálást.Merre laktok?

A tenyésztő mit mond?

2013. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
13. ker-ben lakunk. A tenyésztővel még nem beszéltem, csak most fordult meg a fejemben, hogy komolyabb baj is lehet. Utána olvastam a légcsőszűkületnek és azt írják, köhögni is szoktak az ilyen kutyák. Az enyém nem szokott. 1 hét múlva megyünk oltásra, majd kikérem a doki véleményét.
2013. ápr. 20. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Enyém sem köhögött!

Ajánlom a Primavet Klinikát a XV.kerületben,az én kutyámat is ott tették mindig rendbe.

Tenyésztőt kérdezd meg,hogy előfordult-e már a nála született kutyáknál hasonló.Ha lehet,ne várj egy hétig.Nemcsak légcsőszűkület lehet,hanem akár nagyobb baj is.Jobb mielőbb végére járni.

2013. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amstaffom van, és sajnos neki is légcső szűkülete van. Ő egész kiskorban is állandóan fulladozott a nyakörvtől. A doki azt mondta nem lesz baj, csak ügyelni kell. A nyarak kellemetlenek szegény nagyon liheg. De te tényleg beszélj a tenyésztővel is.
2013. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!