Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Táp váltásnál mikortol...

FONTOS! Táp váltásnál mikortol lesz jo a széklet?

Figyelt kérdés

Tápot váltottunk par napja,de nem egyböl,hanem fokozatosan probalom,egyelöre a régi táppal vegyitve,viszont talan kicsit több lett most a széklet es kicsit higabb is volt az egyik széklet a nagyobbik kutyámnál,a kisebbiknel meg olyan porlosabb higabb lett.

Ez igy normalis???vagy nem jo a tap?mikor lehet meglatni hogy jo e az uj tap a kutyamnak vagy jobb volt e a regi???es a szeklet mikortol kellene normalizalodjon??



2013. ápr. 21. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen tápra váltottál?

Mennyi idő alatt és hogy nézett ki az arány a régi táp és az új táp között?

Nálunk a tápos időszakban volt egy táp, ami nem volt jó a kutyámnak, fokozatosan váltottunk (2 hét alatt), de híg volt tőle a széklete folyamatosan.

2013. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Brit-re valtottam Dog Chow-rol

200 g adag a nagyobbnak,130g a kicsinek,es az uj tappal elso nap 50 grammot kevertem a regihez,aztan 80g,most fele fele.de nem megy a hasuk,csak egy szeklet higabb volt,a masik szeklet jo volt,a kicsinek porlosabb volt az egyik,a masik jo

2013. ápr. 21. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én vizslámnak nem tett jót a Brit. Amíg adtam neki folyton híg volt a széklete. Amikor abbahagytam ezt a tápot, rendbejött a széklete.
2013. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amelyiknek hígabb volt, vele lassabban állj át, én 2 hét alatt szoktam anno. Először csak 10% az új, aztán 20% és így tovább, ha hígabb volt a kaki, akkor ismét visszavettem az újból.

Ha már csak azt kapják és eltelt 1-2 hét és ugyanúgy hígabb vagy több a kaki, akkor az adott kutyának nem jó a táp.

Nálunk anno a Belcando-nál volt, hogy fosott, nem kicsit, ez a táp egyáltalán nem jött be nekünk.

2013. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!