Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Direkt nem jön a behívásra!...

Direkt nem jön a behívásra! Talán elrontottam valamit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos kutyám egy időben ha hívtam idejött, de most csak megtorpanva bámul rám, de nem jön. :( Még kajával is alig tudom csalogatni.
2013. ápr. 22. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kamaszodik:-). véletlenül nem terrier a drága? én azt csináltam, h ritkábban tanítottam, de akkor határozottan és sose hagytam, h ne tegye meg, amit kértem. visznyt feleannyiszor kértem, mint amikor nagyobb volt benne a fogadókészség :)
2013. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Talán az eddigi behívási procedúrádban volt valami zűr.

Talán , ha leírnád, hogy ezidáig, hogyan csináltad?

2013. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem jött és amikor végre odajött vagy elkaptad és jól leszidtad azt tanulta meg,hogy ha odamegy hozzád az rossz neki.Általában ez a hiba.Kisebb helyen gyakorolj vele,ott ahol nem vonja el izgalmasabb dolog a figyelmét,hívjad és kapjon jutifalatot ha odamegy és dícsérd meg.De háromnál többször ne hívd.
2013. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!