Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Kiskutyámnak neki...

S. O. S. Kiskutyámnak neki támadt a befogadott kutyánk! Hol sérülhetett meg?

Figyelt kérdés
Van egy majd 2 éves csivava kutyám na és 1 hónapja befogadtunk egy keveréket ő bevan zárva, egy fél órája kiengedtük a kutyám pisilni nagy vinyogásra kiszaladtam üvöltöttem ahogy kifért. Kutyám beszaladt azóta ágy alatt van, nem sír nyomot se látok hol sérült meg de 1méter távolságot ment nehezen szóval csak fáj valamije. Van âllatorvosunk de nem tudom ő mit tud vele kezdeni. Tud egyáltalán? Megfogni félek most, az ágyára se tud fellépni.
2013. ápr. 23. 03:21
1 2
 1/17 anonim válasza:
23%

Én ezért nj fogadok be kutyát.

Pedig mindenféleképpen meg kellene mutatni az orvosnak.

Mekkora a másik kutya?

2013. ápr. 23. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Középtermetű. Most örülök mert a kis drága itt van mellettem hisz feltudott jönni. Akkor sima doki is jó nem kell kórház az volt a kêrdésem! Ugye anyukámat ezek után kerni se kell hogy kirakja?
2013. ápr. 23. 04:55
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Kit rakjon ki, a befogadott kutyát? Akkor minek fogadtátok be? Első idöben talán nem kéne a két kutyát egyedűl hagyni. Arra nem gondoltál hogy esetleg a csivi kezdett kötözködni a másik meg csak helyre rakta! Esetleg a pici azért kezdet sírni mert nem tetszett neki a dolog.
2013. ápr. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk is van befogadott kutyus. És nem egyszer tépkedte meg a kisebbik kutyusomat de én szét szedtem őket és jól megszidtam őket. Azóta képzeld nincs harc megvannak mind a 3-an.


A másik én se úgy tettem, hogy a kutyákhoz bedobtam és lesz ami lesz. Fokozatosan szoktattam őket egymáshoz, hogy ne legyen baj.


A másik a csividet el lehet vinni sétálni is ilyen esetben eü. sétára.



Ki akarod rakni a kutyát? Gratulálok... Ennyi erőből nem kellett volna befogadni.. Ha gondolkoztál volna nem lett volna baj. Meg lehetne oldani, hogy a 2 kutya akár ne is találkozzon vagy éppen, hogy szokjanak össze de nem te inkább kidobott hisz ez a legegyszerűbb megoldás.. :)


Gratulálok!


Egy állatvédő!

2013. ápr. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

"befogadtunk egy keveréket ő bevan zárva"

Ha a befogadott be van zárva, mégis, miként "támadta" meg a csivavádat?

2013. ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az énsem kutyám eddig lekakilta, sőt mivel az hátra volt bezárva és előlre had engedhessem már ki dolgát elintézni.LEHETsz felőlem állatvédő sőt a kutyafüle is de az én kutyámat aki tehetetlen ne bántsa!
2013. ápr. 23. 08:40
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Először is a csivava nem kutya :D...

Másodszor ha nem ömlik a vére sehol akkor nem kell foglalkozni vele... nekem a pincsim néha úgy csinál mint ha ölnék a nagyok pedig csak hisztizik valószínű nála is ez van.. Simán lehet hogy a nagyobb csak rálépett és mivel neked is volt egy hisztikirohanásod amit a kutya ugye nem tudott értelmezni ezért simán lehet hogy csak rájátszik.. sose lehet elfelejteni mekkora színészek ezek a kutyák.

2013. ápr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Be van zárva? Hova?
2013. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Na, akkor mégegyszer....

Ha be volt zárva az a másik, hogy a fenébe bánthatta a te kedveskédet?

2013. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Történt egy baleset és ti máris kidobnátok a befogadott kutyát? Akkor miért is gondolkoztatok egyáltalán még egy kutyán? Nem tudjátok őket nevelni, nem értetek hozzá, türelmetek sincs hozzájuk. Esetleg gondolkozni kellett volna, hogy mit tudtok megadni egy bizonytalan előéletű, problémásabb kutyának, mielőtt vakon bevállaltátok.
2013. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!