Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Kiskutyámnak neki...

S. O. S. Kiskutyámnak neki támadt a befogadott kutyánk! Hol sérülhetett meg?

Figyelt kérdés
Van egy majd 2 éves csivava kutyám na és 1 hónapja befogadtunk egy keveréket ő bevan zárva, egy fél órája kiengedtük a kutyám pisilni nagy vinyogásra kiszaladtam üvöltöttem ahogy kifért. Kutyám beszaladt azóta ágy alatt van, nem sír nyomot se látok hol sérült meg de 1méter távolságot ment nehezen szóval csak fáj valamije. Van âllatorvosunk de nem tudom ő mit tud vele kezdeni. Tud egyáltalán? Megfogni félek most, az ágyára se tud fellépni.
2013. ápr. 23. 03:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahogy a többiek is mondták szoktatni kellett volna és nem az első adandó probléma után kidobni...

Az hogy el vannak különítve egymástól az nem szoktatás... ha együtt vannak legyél ott!!! és akkor ha látszik valami gubanc akkor közbe tudsz lépni, mellesleg első körben jobb ha csak látják egymást és nincs kontaktus de ennél jóval több törődést érdemel mindkét kutya ahhoz hogy összeszokjanak.

2013. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát drága arany szívem ha valaki kutyát vállal vállalja a következményeket. :) Ha meg befogadtál egy ártatlan lelket ne őt dobd ki hanem magad mert felelőtlen voltál. Bocsi de ez tényleg az. Ha egyszer kiengeded a befogadotthoz akkor legyen már annyi benned, hogy kimész és figyeled nehogy baj legyen és nem vissza húzódni. FELELŐTLEN VAGY!
2013. ápr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%

gondolom, ő egy 13 éves kislány pici cuki (neveletlen) csivavával. nekem sem szívem csücskei, de attól még kutyák :D pont ez a baj, hogy erről a gazdik hajlamosak megfeledkezni. simán meg lehetne nevelni őket, de neeeem, nem arra való szegény kutyulimutyuli, csak az kell neki, hogy a száját puszilgassam..aztán hoppá, leharapta az orromat..

jól értem, hogy azt se tudod, megtámadta-e?? nem láttál semmit, valószínűleg utálod, hogy a szüleid befogadták azt a kutyát és ennyi.

2013. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
A vinnyogás nem jelenti azt,hogy baja is esett.Az biztos,hogy megijedt,esetleg még a hangos óbégatás is megijeszthette,ha akkor már nem volt esemény.A két ebet össze kell szoktatni.Láttam én már kaukázusit,akit egy mini csivava ugráltat.
2013. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%

Számomra az se derült ki,hogy egyáltalán a befogadott kutya hozzáért-e a kis tökéletes csivavádhoz?

Arra nem válaszolsz,hogy ha be volt zárva HÁTRA és a tündibündi lábtörlőt kiengedtek ELŐRE,akkor mégis hogy támadhatta volna meg?


Ráadásul bármilyen helyzet van,ha te elkezdesz üvöltözni "ahogy kifér",attól ezerszer rosszabb helyzetet teremtesz.

2013. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
24%
nah azért az üvöltözés nem feltétlenül rossz..
2013. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A csivava NEM kutya szerintem sem...Szerintem csak hisztizik,mert a keverék kutya hozzá dörgölözött

Ha már befogadtad,akkor viseld gondját,és szoktasd egymáshoz öket!

És én a te helyedben ugrálnék örömömben ha csak egy kutyám is lenne!!!

Nehogy kidobd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!