Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről hogy lehet leszoktatni?

Erről hogy lehet leszoktatni?

Figyelt kérdés
A kutyám csak úgy játszik a többivel, ha van egy préda (többnyire egy nála kissebb kutya) akit lehet üldözni. Nem bántja csak kergeti. Régóta viszem már kutyák közé, de csak kb. 1 éves korában kezdett el így játszani. Játék közben nem tudok neki parancsolni szelektív lesz a hallása. A másik nagy gondom, ha kutyát lát megszűnök létezni oda rohan még akkor is, ha láthatóan meg akarja támadni. Mivel ezen a környéken javarészt csak zsebkutyák vannak így társaságba sem tudom vinni, mert a kicsi kutyákra folyton rálép. Tegnap már nagyon betelt a pohár és mérgemben bele rúgtam (már ezerszer megbántam és nagyon sajnálom, de nagyon felhúzott)
2013. ápr. 23. 10:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kutya nem behívható akkor ne engedd el mert értem én hogy muszáj de ha a busz alá fut akkor mi lesz ? Azért vannak a kutya futtatók hogy ott kell elengedni a behívhatatlan kutyákat(a többit is ott kéne de ez már más téma)


Amúgy azt mondmár el nekem hogy melyik kutyasuli kerül havi 30.000be ? csak mert az qrva sok :D még a tükör suliknak a tanfolyami díja is havi kb 25ezer. aztán ha megvan a közép fok, az is csak 9500..

2013. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utazási költséggel megvan az 30, vagy még több is, attól függően, milyen messzire kell menni.
2013. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
jah igen.. csak én úgy szoktam írni hogy plusz benzin :D eszembe se jutott hogy valaki egybeszámolj ^^
2013. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Vinném én kutya futtatóba, ha lenne, de a városban egy darab sincsen. Ha nincs kutya a közelben tökéletesen behívható. Az úttestre nem léphet az engedélyem nélkül szóval elütni nem fogják. Nagyon érzékeny kutya. Ha rákiabálok akkor abbhagyja amit éppen csinál, de két perccel később újra kezdi amit befejezett
2013. ápr. 23. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!