Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet felhozni a 2. kiskuty...

Jó ötlet felhozni a 2. kiskutya témát a szüleimnél? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Tehát,ezt úgy értem hogy 2 éve kaptam egy yorki kiskutyát (8 évig könyörögtem érte.)Kertes házban lakunk,így szabad ki és bejárása van ... most születtek barátnőmnél keverék kiskutyák és szeretnék egy társat a kutyámhoz...(ők is kistestűek )


A probléma ott kezdődik hogy most született kisöcsém (1 hónapos) és nem tudom hogy jó ötlet-e felhozni a témát hogy szeretnék még egy kiskutyát ,mivel nem szeretném hogy a szüleim azt higgyék hogy csak magammal foglalkozom...és nem érdekel a baba biztonsága... (kutyaszőr stb)


Tudják hogy gondoznám..már bebizonyosodott ez alatt a két év alatt..rossz tanuló se vagyok tehát abban sem hátráltatna...tudom hogy egy kicsit zavaros de segítsetek légyszíves.!


2013. ápr. 23. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezni megkérdezheted, de ha azt mondják nem, akkor ne erősködj. Egy kérdés nem kerül semmibe.

De szerintem sem alkalmas az idő, egy kisgyerekkel sok gond van, ahogy egy kölyök kutyával is. Menhelyről bármikor hozhattok el egy kistestű keverék kölyköt, akár 1-2 év múlva is, ha a baba nagyobb lesz.

2013. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ha nemet mondanak akkor vessem is el a témát.?

köszönöm a választ.!

2013. ápr. 23. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérdezd meg nyugodtan, de ha azt mondják most nem mondj annyit ok, igazatok van ez most tényleg nem volt a legjobb ötlet.

Azért szorítok neked:-)

2013. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem örültek neki de azt mondták még gondolkodnak rajta.. (: köszönöm .:D
2013. ápr. 26. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!