Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor fog elmúlni neki a köhögés?

Mikor fog elmúlni neki a köhögés?

Figyelt kérdés
Voltunk állatorvosnál is.Járt ki hozzá antibiotikumos inyjekcíót adni.Nem múlt neki semmit.Egy menhelyről van a kutya.Első nap mikor hoztam semmi baja sem volt.Másnapra meg elkapta a köhögés.Az orra is folyt de az ínyjekciótól csak annyi múlott el neki.Száraz köhögés nagyon sűrűn.És mintha krákogna fel valamit.De sosem jön neki.4 hónapos a kutya. Juhászkutya keverék.Nemtuom mit csináljak már vele.sziropot is vettem neki 2 hétig.kb 2 hónapja folyik ez így.Az oltásokat kapta.Féregtelenítő tablettát is.Segítségeteket kérem.
2013. ápr. 23. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress neki egy másik dokit aki alaposabban megnézi. Nállunk is volt száraz köhögé, paxirasolt kapot napi 3x felet a 20 kg-os kutya. Nagyjából 3 hét alatt jött helyre. Egyébként köhöghet alargiás, aszmás okokból is.
2013. ápr. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van egy másik kiskutyám.az utcáról fogadtam be.2 hét alatt ő is elkapta.nagyon félek
2013. ápr. 25. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a másik kutyád is elkapta akkor valószínűleg kennel köhögés lesz. Szerintem keress fel egy másik dokit, nállunk egy szuri volt, melette paxirasol tabletta. A kennel köhögés gyógyítható.
2013. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
irtam privátot
2013. ápr. 25. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!