Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki hozott a kutyája mellé...

Aki hozott a kutyája mellé mégegy kutyát, nem bánta meg? Jó döntés volt? Nem féltetek hogy az első kutyátok féltékeny lesz, és nem fognak jól kijönni?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék hozni még egy kutyát az első kutyám mellé. Nagyon aranyos, kedves mind2. De nem tudom hogy hogy fognak kijönni:SS

2013. ápr. 8. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Kutyája válogatja. Nekem magyar vizslám van. 6 éves volt, mikor befogadtunk az utcáról egy keveréket. Elfogadta két nap alatt. Most imádják egymást, mivel a vizslám megvakult, a kicsi vezetgeti, mindenhová megy vele. Ha elvisszük az egyiket mondjuk orvoshoz, a másik ott áll a kapuban és el nem megy onnan, míg a másik haza nem jön. Akkor aztán nagy az öröm. Mindkettő ivartalanított szuka.
2013. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
A mi kutyánk 12 volt, mikor új kutya jött mellé (az új kutya 3 éves volt). Az öreg kb 5 évet fiatalodott.:)
2013. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Bullterrierem van,egy eléggé domináns ivartalanított szuka,most 4 éves.

Eléggé aggódtam,hogy az új kutyával hogy fog kijönni.Szerencsére a befogadott bullterrier(szuka,azóta ivartalanított)alárendelt típus,elfogadta falkavezérnek a másikat azonnal.

Bütyök az első évben néha még vartyogott rá,de a férjem határozott közbelépésére abbahagyta.Most az egyik szobában Kormi,másikban Bütyök a domináns :)

A kertben vagy a pusztán Bütyök a főnök.

2013. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

nálunk 2 hét volt mire a már meglévő felnőtt kutyám elfogadta a kölyköt akit hoztunk..de most már elválaszthatatlanok :)első az én kutyám a hozott tesómé,mostanában sokat veszekszünk így külön sétálunk,amikor újra találkoznak itthon az az öröm mintha már évek óta nem látták volna egymás :D:D


egymással alszanak és nagyon sokat játszanak..


abban a két hétben már már kételkedtünk,hogy elfogja e fogadni a felnőtt a kicsit :)

de minden jól alakult :)


a lényeg a sok közös séta az össze hozza a kutyákat:)


amúgy mind 2 kutyánk lány..

2013. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Én attól sohasem féltem, hogy esetleg nem fognak kijönni egymással, hiszen én neveltem, ismerem a kutyámat. Azzal tisztában voltam, hogy eleinte nem fog neki örülni, hogy egy izgága szőrmók megzavarja a nyugalmas semmittevésben. Minden úgy alakult ahogy arra számítottam. Mostmár jókat játszanak együtt és mostmár én is tudom, hogy mások miért panaszkodtak, hogy náluk nem nő ki a fű. Egyedül persze, hogy nem csinált semmi rosszat a kutyám, hiszen szinte egész nap csak pihizett, amióta ketten vannak, azóta viszont megy a játék és rohangálás, aminek a levét a növények isszák meg. De megéri, mert az öreg rengeteget változott pozitív irányba. Sokkal együttműködőbb és bújósabb lett, megnőtt az ingerküszöbe is. Könnyebben tudok vele dolgozni, könnyebben tudom motiválni. Érdemes volt bevállalni mégegy kutyát! Mindkettő ivaros kan.
2013. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És mind a két kutyátokat ugyanúgy tudjátok szeretni?
2013. ápr. 8. 22:21
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Imádjuk mindkettőt.

Bütyök inkább engem szeret jobban,a szaporító ketrecéből mentett Kormi meg a férjemet isteníti.

2013. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor szerintetek megpróbáljam?
2013. ápr. 8. 22:24
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

Ha belevágsz, akkor nincs visszaút.


Úgy tűnik itt is van egy ember, aki a háttérbe húzódva következetesen lepontozgat. Esetleg megismerhetnénk az ő véleményét is, vagy az már túl sok energiába telne, hogy írjon és inkább csak piros kezet nyomogat?

2013. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

ki az aki lepontozza a válaszokat?

mégis mi alapon?


mindenki leírta normálisan a választ,arra amit a kérdező kérdezet!!!

2013. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!