Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feldobhatom néha a kutyus...

Feldobhatom néha a kutyus kajáját egy kis konzervvel vagy nem ajánljátok?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, Acanával fogom etetni, most Happy Dog maxi babyt tudtam venni, mivel a kutyus hamarabb fog megérkezni, mint a netes rendelés. Kombinálhatom majd a tápot néha egy kis konzervvel, hogy változatosabb legyen?

2013. ápr. 25. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha levesesek vagytok, inkább öntsétek fel egy kis húslével, nálunk az a tuti. Meg persze maradék zöldséget, husit megkaphatja. De ne hagyd, hogy válogatós legyen, enélkül is meg kell tudnia enni, főleg ha kicsit beáztatod előtte a száraz tápot akár vízbe.
2013. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint a konzerves részmegoldás egy idő után átcsaphat abba, hogy csak konzervet hajlandó enni a kutya.

A konzerv kutyaeledelt én nem tartom szerencsésnek - na persze biztosan vannak indokolt kivételek - de pláne, ha Acanára váltasz akkor meg a világon semmi értelme...

2013. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat, akkor nem erőltetem a konzervet
2013. ápr. 25. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Én néha keverek neki hozzá, hei 1-2x. Nagyon örül neki és ugyan úgy megeszi anélkül is.
2013. ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kutyának nincs szüksége változatosságra ilyen formában, ez az emberek fejében élő kép, mert a saját igényeiket vetítik ki a kutyára. Ha minőségi tápot kap, következetesen, akkor nem igényli a változatosságot, pláne h a gyomruk nem erre van kitalálva, hanem a monoton étrendre. Néha figyelembe kéne venni h a kutya hogyan alakult ki, milyen étrenden élő állat stb. Az a pár ezer év nem elég ahhoz h a gyomrukat megváltoztassuk. A kutya ragadozó, melynek nem kell napjában többször ennie, nem igényli a változatos étrendet és minden ellenkező híreszteléssel ellentétben, és azzal h egyébként megeszi, nem mindenevő. Tanult viselkedésformákat beléjük lehet tenni, de ezekről tudni kell h nem hozott dolgok...
2013. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!